Anasayfa / Ek İşler Mayıs 14, 2015 851 okunma

Düzce Ek İş İlanları

Düzce evde ek iş imkanları. Ek iş arıyorum ve yapmak istiyorum diyenlere, evlerde hafta içi ya da hafta sonu yapabilecekleri mandal, boncuk, paketleme, kalem, nikah şekeri gibi ek işler hakkında bilgiler…

Düzce, bölge olarak Batı Karadeniz çevresinde yerleşkeliğini bulan ve önce Bolu iline bağlı iken zamanla gelişim göstermesinin ardından kendi başına bir il olma hüviyetine kavuşan bir bölgedir. Düzce, önceleri bir ilçe olarak faaliyette olduğundan öne çıkma durumu yoktu. Ancak kendisini geliştirmesiyle il olmasının verdiği ayrıcalıkla zamanla değişim geçirerek kendisini yenileyebilmiştir.

Düzce, tarihi açıdan bulunduğu konum itibariyle de hem birçok yerli turistin hem de ülke dışından gelerek bölgeyi gezen yabancı turistin ilgisini çekmektedir. Nitekim Düzce sınırları içerisinde bulunan antik surlar, antik tiyatrolar, kaleler ve tarihî yapılar ilin ayrıca gizemini artıran faktörlerden birkaçıdır. Coğrafya olarak yer yer engebeli yer yer de pürüzsüz ve düz arazi yapısına sahip olmasıyla çeşitli iş alanlarına açık bir il olarak karşımızda durmaktadır.

İş alanlarının ilk sırasını Karadeniz ili olması hasebiyle tarım sektörü almıştır. Merkezden uzak yerlerde yoğunluk kazanmış olan tarımsal faaliyetlerini ise sanayi sektörü almıştır.Düzce Ekonomisi
Genellikle bölge halkından olmayan ve dışarıdan göç ederek ile yerleşmiş olan insanların yürüttüğü sanayi kolu da günümüzün önde gelen iş alanlarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Zaten il hem nüfus olarak hem de yüzölçümü olarak küçük olduğundan insanlar kendi tarlalarında ektikleri ve pazarladıkları meyve ve sebzelerle geçimini temin etmektedir. Bununla birlikte açılan modern fabrikaların da etkisiyle sanayi alanında da yeni istihdam olanakları mümkün kılınmıştır. Bölge, turizm açısından da daima ileriye dönük gelişimler yaşayarak ekonomisini güçlendirme yolunda hızla ilerlemeye devam etmektedir. Kuşkusuz ki bu ilerlemenin ardında ildeki tarihî dokunun su götürmez bir ivmesi vardır. Bölgeye dışarıdan gelen yabancı turistler ile döviz akarak ilin ekonomik kalkınma olanağı hızla gelişim göstermektedir. Düzce halen de gelişiyor.

Düzce’de Evden Yapılabilecek İşler
İstanbul’un yararlandığı fırsatlardan yararlanan sakinler, internet ile Türkiye genelindeki işlerle uğraşabilirler.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Düzce Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Sevinç Temmuz 24, 2016

    Düzceliyim evde iş için dönerseniz sevinirim

Yorum Yap