Anasayfa / Ek İşler Ağustos 26, 2016 1.542 okunma

Denizli Ek İş İlanları

Denizli’de evde ek iş imkanları ve evlere iş veren firmaların listesi. Denizli ev ek iş ilanları için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde evlere iş veren firmalar da alt kısımda yer alan yorumlar bölümünden ya da sayfa iletişim bölümünden iş ilanlarını verebilirler.

Denizli ve çevresinde ek iş arayanlar Facebook sayfamızı beğenebilirler. Facebook sayfamız üzerinden güncel ilanlar olduğunda bildirim yapılmaktadır.

Denizli Hakkında Genel Bilgiler
Denizli Ege Bölgesinde yazları oldukça sıcak, kışları soğuk bir iklime sahiptir. Tarım batı bölgelerinde gelişse de daha çok sanayisi ile dikkat çeken bir ildir. Özellikle dokuma, tekstil ve kumaş sektöründe gelişmiş olan Denizli ili pek çok ile göre girişimci ruha sahiptir.

Denizli ilinde yaşayan toplum, bölgede sanayisi geliştiği için genellikle sanayi alanında hizmet vermektedir. Pek çok kişi fabrikalarda iş imkânı elde etmektedir. Ancak son yıllarda sektörün eskisi kadar ilgi görmemesi nedeniyle düşüş söz konusudur. Bu durum sonucunda da pek çok kişi işsiz kalma ile yüz yüze gelmiştir.Denizli Ekonomisi
Denizli ekonomisi tarım ve sanayiye dayanır. Yılardır tarım memleketleri arasında yer alan Denizli 2000’li yılların başına kadar sanayisini oldukça geliştirmiştir. Ancak yetersiz teknoloji nedeniyle maalesef bu gelişim günümüzde aynı hızda devam edememiştir.

Denizli’de Evde Yapılabilecek İşler
Denizli tekstil ve dokuma alanlarında gelişmiş bir il olduğu için evden dantel yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Çünkü çeyiz ve örgü pazarı oldukça geniş olan Denizli ili ülkenin pek çok yerinden ziyaretçi toplamaktadır. Bu nedenlerle evde dantel işi yaparak kazanç sağlamak Denizli ve çevresinde oldukça gelir getiren bir kazanç kapısıdır.

Denizli tekstil ve kıyafet üretimi konusunda oldukça geniş bir pazara sahip olduğu için evden örgü yaparak kazanç elde etmek mümkündür. Pek çok türde örgü Denizli pazarında mutlaka yer bulur. Denizli bölgesinde tarım ve sanayi dışında sizde evinizden üretim yaparak kazanç elde edebilir ve çok daha kaliteli bir yaşam sürdürebilirsiniz. Böylece hem kendinize, hem ailenize, hem de ülkenize ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Denizli Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 9 yorum yapılmış.

 1. derya Ocak 9, 2016

  Evde çalışarak para kazanmak istiyorum, işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. Hazal Nalıncı Ocak 19, 2016

  Denizli’de Bağbaşı’nda oturuyorum. Evde ek iş yapabilirim.

 3. Gamze Ocak 25, 2016

  Denizli merkezdeyim. Ev hanımıyım. Evde ek iş yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Pinar Mart 19, 2016

  Denizli merkez efendi mh oturuyorum. Ek iş yapmak istiyorum.

 5. Serife Mayıs 15, 2016

  Denizli’de oturuyorum, acil işe ihtiyacım var.

 6. arife efe Mayıs 18, 2016

  Dokuzkavaklar’da oturuyorum, evde yapabileceğim ek iş arıyorum.

 7. hicran Haziran 28, 2016

  Evde iş yapmak istiyorum.

 8. Hatice Temmuz 16, 2016

  Denizli merkezde oturuyorum. Nikah şekeri, davetiye katlama işi yapmak istiyorum.
  Denizli’de bayanlara evde ek iş veriliyor mu?

 9. ebubekir Ağustos 4, 2016

  Evde ek iş yapmak istiyorum.

Yorum Yap