Çukurova Ziraat İş Başvurusu

1962 yılında kurulan Çukurova Ziraat John Deere tarım makine ve ekipmanlarının distribütörlüğünü alarak çalışma hayatına başlamıştır. John Deere ürünlerinin lider distribütörü olan firmanın grup şirketlerinden olan Çukurova Makine de ürünlerin lisanslı üretimi yapılmaktadır. 1990 yılı itibariyle hızlı bir büyüme sürecine giren firma inşaat sektörüne hizmet verebilmek için ürün gamını iş ve endüstriyel makinelere yönelterek dünyaca ünlü birçok firmanın distribütörlüğünü almış ve bu sektördeki yatırımlarını büyütmüştür. 1991 yılı itibariyle Japon SUMITOMO Ekskavatörlerinin, 1992 yılı itibariyle Japon Kato Vinçlerinin, 1993 yılı itibariyle Kore Yoongsan Hidrolik Kırıcılarının ve yine 1993 yılı içerisinde Dema Kırıcı markalarının ve Kubota Mini Ekskavatörlerinin distribütörlüklerini almıştır. 1996 yılında ise Amerikan CASE İş Makinelerinin distribütörlüğünü alarak iş makineleri alanındaki yerini tartışmasız olarak sağlamlaştırmıştır.

İş makinelerinin yanı sıra 2011 yılında istifleme ve taşıma ekipmanları üreten Amerikan firması HYSTER ve liman ekipmanları alanında dünya devi olan MAFI Liman – Terminal ve RoRo çekicileri firmalarının distribütörlüklerini almıştır. Son yıllarda madencilikteki gelişmelere paralel olarak, İtalyan ASTRA Ağır Hizmet tipi Kaya Kamyonları firmasını da bünyesine katarak iş ve inşaat sektörüne her yönüyle çözüm sunan sayılı firmalardan birisi olmuştur. Kendi grup firmalarının ürettiği Forklift, Jeneratör, İş Makineleri, yürüyüş takımları, Kazıcı/delici uç ve bıçaklar gibi makine yedek parçalarının da distribütörlüğünü yürütmektedir. Yerli üretimde en geniş ürün portföyüne sahip olan firma bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Çukurova Ziraat İletişim Bilgileri
Adres; İçmeler Mah. D-100 Karayolu Tersaneler Kavşağı No: 36 Tuzla / İstanbul

Çukurova Ziraat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çukurova Ziraat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çukurova Ziraat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ