Çukurova Kimya İş Başvurusu

Çukurova Holding ve KMY kimya girişim danışmanlık firmalarına ait olan Çukurova Kimya kısa Şubat 2016 tarihi itibariyle KYM Kimya Girişim Danışmanlık bünyesine geçmiştir. Manisa Organize sanayi bölgesinde kurulmuş olan Çukurova Kimya % 60 kapalı alana sahip, 103 bin metre karelik bir alana kuruludur. 1974 yılında kurulan ve öncelikli hedefi döküm reçineleri üretmek olan Çukurova Kimya, furan reçinesi üretmeye başladı. Zeytin prinasından furfural ve furfural alkol üreten firma furfural alkolden furan reçinesi üretti. Türkiye’de o dönemlerde tek Furan reçinesi üreticisi olan firma, aynı dönem içerisinde üretimine Tandiş plakları, kalıp ve maça boyalarını da eklemiştir. Döküm endüstrisinde kullanılan bu ürünlerden sonra 1995 yılında domestik ısı sitemlerinde bulunan ısı izolasyon plakalarını üretmeye başladı. Tüm ürün gruplarında Türkiye pazarında lider olan Çukurova Kimya, otomotiv keçeleri, katı ve sıvı toz reçineler, refrakter tuğla, zımpara gibi ürünleri de üretmektedir.

Çukurova kimya geçtiğimiz 10 yıl içerisinde üretim ve satış rakamlarını TL bazında % 350, Dolar bazında % 300 oranında arttırmıştır. Üretim kapasitesini arttırabilmek için yeni üniteler kuran Çukurova Kimya, bu sürede iş gücünü de % 150 oranında arttırmıştır. Yeni yatırımlarına ve makinelerini yenilemeye hız veren Çukurova Kimya, İsrail, İngiltere, Pakistan, Fransa, Ürdün, Almanya, İran, İtalya, Suriye, İsveç, Gürcistan, Bulgaristan, Azerbaycan, Romanya, Ukrayna, Sırbistan ve Yunanistan gibi ülkelere ürünlerini ihraç etmektedir.

Çukurova Kimya İletişim Bilgileri
Adres; 50. Yıl Caddesi No: 10 Organize Sanayi Bölgesi 45030 Manisa

Çukurova Kimya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çukurova Kimya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çukurova Kimya insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ