Cosmo Store İş Başvurusu

1994 yılına kadar toptan ve perakende kozmetik ürünlerinin pazarlamasını gerçekleştirmiş olan firma 1979 senesinde kurulmuştur. Kurulduğunda ‘’Aydın Parfümeri ve Pazarlama’’ olarak anılmaktaydı. Daha sonra kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üzerine ilk şubelerini açarak Cosmo Store ismini almışlardır. Firma Kocaeli’nde bulunmaktadır. Toplam 2 şubesinde güler yüzlü çalışan kadrosu ile müşterilerini memnun etmeyi hedeflerler. Firmanın öncelikli amacı kozmetik ürünlerini uygun fiyatlarla sunmaktır. Şu anda tamamen perakende satış yapmaya odaklanmışlardır ve 2 şubelerinde bu amaçla hizmet vermektedirler. Müşteri memnuniyeti firmanın öncelikli odak noktasıdır. Tüm şubelerinde yaşanacak her türlü olumsuzluktan sorumluluk almaktan kaçınmazlar. 1994 yılından beri kazanmış olduğu yeni imajına zarar vermeyecek bir vizyonla hareket etmektedirler.

Cosmo Store’un iki şubesinde toplam 40 çalışanı bulunmaktadır. Çalışan kadrolarını alanında uzman ve deneyimli kişilerden seçer. Takım çalışmasına uyumluluk, personel seçimi konusunda firmanın bir diğer önceliğidir. Toplamda 15 binden fazla ürünü satışa sunmuşlardır ve mağazada çalışan personelinin bu konuda son derece bilgili olmasını önemser.

Cosmo Store sektörde yeniliği ve büyümeyi hedefler. Şimdilik tek bir ilde hizmet vermekte olan firma tüm yatırımlarını bu yönde şekillendirmeyi hedeflemektedir. Müşterilerine verdikleri profesyonel kozmetik hizmetini sürdürerek önce bölge daha sonra tüm ülke çapında çalışmalar yürütmek firmanın en önemli maçı durumundadır. Uzman satış ekibini sürekli eğiterek piyasada dinamik kalmayı ve müşteri memnuniyetini sürdürmeyi hedeflemektedirler.

Cosmo Store İletişim Bilgileri
Adres; Fethiye Cd. Feridun Özbay Sk. No: 11/A, Saraybahçe, İzmit, KocaeliCosmo Store Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cosmo Store firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cosmo Store insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ