Cosmo City İş Başvurusu

EKAY Alışveriş Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şirketine ait bir online alışveriş sitesidir. EKAY Alışveriş hali hazırda sektörde söz sahibi bir kuruluştur ve kendini yenilenmeğe, büyümeye adamış bir şirkettir. Son 10 yılda tüm dünyayla beraber ülkemizde de son derece bilinçli bir online alışveriş alışkanlığı yerleşti. Müşteriler ihtiyacı olan çoğu ürünü web üzerinden sipariş etmekteler. Bu hem zaman hem de para kazanı olarak algılanmakta. Tüketiciler bu konuda haksızda sayılmazlar. Mağazalarda karşımıza çıkan bir çok ürün online satış yapmakta olan sitelerde çok daha ucuza bulunabilmekte. bu da rekabeti körüklemektedir. CosmoCity müşterilerine en uygun ve avantajlı fiyatları sunmak amaçlanarak kurulmuş bir online satış mağazasıdır.

Firma yıllardır süre gelen başarısının sırrını müşteri memnuniyeti olarak açıklıyor. Mağazalarında güler yüzlü çalışanları ve geniş ürün yelpazesi ile menün ettiği müşterilerine şimdi de bu site aracılığı ile uygun, kampanyalı fırsat ürünleriyle tatmin etmeyi amaçlamakta. CosmoCity’nin yüksek teknolojili bilişim güvenliği altyapısı sayesinde tüm özel bilgilerinizin gizliği korunmakta. Yaptığınız her alışveriş son derece özenle takip edilmekte ve kısa sürede adresinize ulaştırılmaktadır. Her türlü geri dönüş ve şikayet göz önünde bulundurularak site sürekli yenilenmektedir. Siteyi takip ederek zaten uygun olan fiyatlardan çok daha avantajlı şekilde yararlanmak mümkün durumdadır.

Site teknik kadrosunu her geçen gün büyütmektedir. Sürekli gelişen ve yenilenen bir yapıya sahiptirler.

Cosmo City İletişim Bilgileri
Adres; Merkez Adresi : İstoç Ticaret Merkezi İstoç 26.Ada No:145-147 Bağcılar – İSTANBULCosmo City Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cosmo City firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cosmo City insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gamze dedi ki:

    19 yaşındayım tecrubem var sizinle çalışmak istiyorum ve işe ihtiyacım var.

BİR YORUM YAZ