Çorum Şeker Fabrikası İş Başvurusu

Çorum Valiliği bünyesi altında 1987 yılında faaliyetlerine başlayan Çorum Şeker Fabrikası, üretimlerine ilk resmi kayıt olarak 1991 senesinde başlayarak günümüzde kadar kaliteli şeker üretiminin köklü kuruluşlarından biri olmuştur. Üstün kalite ve özveri içerisinde işleyişlerini sürdüren Çorum Şeker Fabrikası göstermiş olduğu üstün başarı faaliyetlerinden ötürü büyüm bir unvana sahip olmuş ve yoluna bu istikrarlı kararları ile devam etmiştir. Ankara yolu 9.kilometre üzerinde bulunan 1033 dekarlık alan üzerine kurulu olan Çorum Şeker Fabrikası, yıllardır valilik adı altında hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür.

Çorum ilinin en eski ve en büyük sanayi kuruluşları arasında ilk sıralarda yer alan Çorum Şeker Fabrikası yıllardır insan sağlığını devamlı olarak ön planda tutarak daha sağlıklı ve daha kaliteli şeker üretimleri sürdürmüş öncü bir kuruluştur. Kalkınma projeleri adı altında göstermiş olduğu yıllık planlı çalışmalar neticesinde şeker üretimlerini sürdüren ve buna ek olarak yan ürünlerinin de değerlendirmesi adına farklı üretimler sergileyerek hem şehrin, hem de ülke ekonomisinin başarısında büyük bir katkı sağlamıştır. Çok sayıda kişinin istihdam gördüğü Çorum Şeker Fabrikası, tamamen alanında uzman yönetici kadrosu sayesinde deneyimli personel çalışanları sayesinde büyük başarılar elde etmiştir. Kuruculuk ve işletmeciliğin yanı sıra aynı zaman’da üretim, satış, yüksek yatırımlar, dünyanın birçok ülkesine ithalat ve ihracat sergilemiştir.

Çorum Şeker Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Asfaltı 9 Km., Çorum Merkez Çorum

Çorum Şeker Fabrikası Kariyer Olanakları
Çorum Şeker Fabrikası bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Çorum Şeker Fabrikası insan kaynakları sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ