Coren Enerji İş Başvurusu

Tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur. Coren Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Satış A.Ş 2010 yılında elektrik toptan satışı yapmak amacıyla hizmete girmiştir. Üretilen enerjiyi müşterilerine TEDAŞ’ın belirlediği tarifelerle halka sunan bir aracı şirkettir. ETS/3003-18/1773 no’lu Elektrik Toptan Satış Lisansı bulunan firmanın öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti ve tatminidir. Enerji toptan satış konusunda oldukça ilkeli bir çalışma politikaları vardır. müşterilerine sunmakta olduğu tüm hizmetleri alanında uzman çalışan kadrosu ve her biri farklı konularda donanımlı bir mühendis ekibi planlayıp yürütmektedir.

Coren Enerji anlaşılması kolay şeffaf ve güvenilir bir faturalandırma hizmeti sunmaktadır. Tüketicinin talepleri doğrultusunda kişiye özel çözümler üretebilmektedirler. Abonelerinin kolaylığı açısından şubeleri haricinde, günümüzde artık neredeyse ayağımıza kadar gelen internet ve banka şubelerinden de ödeme kolaylığı sunmaktadırlar. Motivasyon ve sosyal sorumluluk sahibi, güvenilir bir çalışma ekibi oluşturmak şirketin ana hedefidir. İnisiyatif kullanabilen ve sorumluluk alabilen, bu sayede işleyiş sırasında oluşabilecek her türlü sorunla başa çıkma yeteneğine sahip ve bunları üstlenen bir insan kaynakları politikası gütmektedirler. Coren Enerji ekip çalışmasına uyum ve bu sayede kişisel gelişim odaklı bir çalışma ve çalıştırma politikası izlemektedir. Bu sayede belirlenen hedeflere çok daha dinamik ve sorunsuz ulaşılabileceği, aynı zamanda en iyi para ve zaman tasarrufunun memnun edilmiş aboneler dolayısıyla sağlanabileceği öngörülmektedir. Şirketin merkezi İstanbul’un Kadıköy semtindedir.

Coren Enerji İletişim Bilgileri
Adres; Sahray-ı Cedit Mah. Güzide Sokak No. 14 Şişikler Plaza K:4 D.10 Kadıköy / İstanbul

Coren Enerji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coren Enerji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coren Enerji insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ