Coppertone İş Başvurusu

Cilt kanserlerinin en önemli nedeni, güneşten gelen ultraviyole ışınlarının derimizle direkt teması sonucu, deri altındaki liflerin yapısının bozulması ve cilt sağlığımız için gerekli olan kolajen ve elastin olarak bilinen proteinlerin yapısının bozulmasıyla, derinin dış etmenlere karşı korumasız ve kolay etkilenir hale gelmesidir. Bu sebeple cildi güneş koruyucu krem ya da sprey ürünlerle korumak gerekmektedir.

Dünya markaları arasında neden Coppertone dersek, Hypoallergenic bileşenlere sahip olması ve cildin güneşin yararlı etkilerinden faydalanmamızı da engellememesidir. Yüksek koruma özelliğini ise suyla temasında bile kaybetmiyor olması markanın dünya pazarında yerini rakiplerinden bir adım daha öne taşımasını sağlıyor.

1944 yılından bu yana güneş ürünleri üretim dünya çapında pazarlamakta olan Coppertone’un bebekler için spf 50 güneş kremini sürerken oldukça dikkatli olmalıyız. Tüm vücudumuza eşit miktarda yaymaya ve boşluk kalmamasına özen göstermediğimiz taktirde kremin uygulanmadığı yerler yanarken, diğer bölgeler neredeyse hiç güneş görmemiş gibi korunmasına sebep olur. Ayroca 45 faktörlük bir güneş yağıda üretmektedirler. Firma 50 yıldan fazladır tüm dünyada çok popüler olmuştur. Küçük bir kız çocuğunun iç çamaşırını çekiştiren köpek temalı logosu güneş kremi denine akla gelen kült bir görsel haline gelmiştir. Bir çok ünlü yıldız bu temayı kullanarak dergi kapaklarına poz vermiş, bu görsele benzer yüzlerce karikatür göndermesi yapılmıştır. Krem alerjik ciltlere de önerilmektedir.

Coppertone Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coppertone firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coppertone insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ