Consulta İş Başvurusu

Bağımsız Denetim, Vergi Denetimi, Mali Müşavirlik, Yönetim Danışmanlığı ve Kurumsal Finans Danışmanlığı hizmetleri vererek, şirketlerin ve kurumların stratejik çözüm ortaklığını 1989 yılından bu yana yürütmektedirler. 2011 yılından bu yana Consulta Business Training adı altında kurum ve şirketlere personel eğitimi hizmeti de vermektedirler. Firma oldukça yetenekli ve dinamik bir ekiple çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörde hakimiyet kazanabilmek için en üst yönetim kadrosundan en tecrübesiz çalışanına kadar belli kriterler aramaktadır. Oluşturduğu eğitim kadrosu aynı zamanda konferans ve seminerler aracılığı ile de gelişmekte olan firmalara yardımcı olmaktadır. Şirket danışmanlık hizmeti de verir.

Consult’nın öncelikli hedeflerinden biri kurumlara yetenek ve bilginin doğru zamanda ulaşmasını sağlamaktır. 54 ülkede 68’den fazla şirketle çalışmalarını sürdürmektedirler. Firma yönetim danışmanlığı hizmetlerinde global bir anlayışa sahiptir. Kurum yaptığı her türlü denetim, verdiği danışmanlık hizmetiyle kurumları büyüme hedeflerine ulaştırmayı ve güvence altında kalmalarını sağlamayı hedefler. Şahıs işletmelerinden kurumsal şirketlere, uluslararası şirketlerden holdinglere kadar birçok yatırım biçimine hizmet vermektedirler. Firma oluşturduğu yönetim kadrosu ve donanımlı ekibiyle alanında uzaman kişiler tarafından denetimi sağlanmak istenen şirketlerin öncelikli tercihidir. Firma marka ve Pazar araştırması hizmeti de sunmaktadır. Büyüme hedefi olan ve yenilikçi dinamik şirketlere sundukları hizmetlerle onların çözüm ortağı haline gelirler. Bu engebeli iş hayatında hem bireysel yatırımcıya hem de uluslar arası bir çok şirkete vergi denetimi ve danışmanlık hizmeti sağlayan şirket sektörde lider firmalar arasında yer almaktadır.

Consulta İletişim Bilgileri
Adres; Kore Şehitleri Caddesi Üsteğmen Mehmet Gönenç Sokak No: 3 Zincirlikuyu – Şişli / İstanbul

Consulta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Consulta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Consulta insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ