Çolakoğlu İş Başvurusu

1945 yılında kurucusu olan Mehmet Rüştü Çolakoğlu’nun Karaköy’deki çelik ticarethanesinde demir çelik faaliyetine başlayan Çolakoğlu firması, ilk haddehanesini 1960 yılı itibariyle yine İstanbul’da Sütlüce semtinde devreye almıştır. Ülkedeki kütük ihtiyacına paralel olarak, bu ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak 1969 yılında Dilovası’nda ilk çelikhane üretimine başlamıştır. Sektörde bulunduğu öncü konumu 1985 yılında filmaşin üretimi gerçekleştirerek pekiştirmiş olan Çolakoğlu Metalurji firması, 1990 yılından itibaren ürün gamına nervürlü inşaat demirini de eklemiştir. Yaptığı tüm yatırımlarda son teknolojileri ülke sanayisine kazandırmayı hedef edinmiş olan Çolakoğlu Metalurji, 2007 yılı içerisinde yaptığı çelikhane ve yassı üretimine geçiş yatırımları yaparak bu konudaki istikrarını ispatlamıştır.

Çelikhanenin devreye alındığı tarihte Çolakoğlu Metalurji, dünyada o tarihe kadar yapılmış olan en büyük ark ocağına sahip firmasıydı. Özel sektörde ilk sac yatırımını hayata geçiren Çolakoğlu Metalurji, sektöründeki öncü firma konumunu sürdürmektedir. Çolakoğlu Metalurji firması, insanın yaşam kalitesini arttıran ve daha yaşanabilir kılan, sağlam ve modern yapılar için sektördeki son teknolojileri kullanarak, güvenilir ve müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ürünleri üretmektedir. Çevre ve sosyal sorumluluk bilinci geliştirmiş olan Çolakoğlu Metalurji, kurumsal değerlerine müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmayı esas almıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli ve güvenilir ürünler üreten Çolakoğlu Metalurji, Türk sanayisinin önü firmaları içerisinde yer alan, kendisini geliştirirken, sektörün dinamiklerini de ileriye taşıyan önemli adımlar atmıştır.

Çolakoğlu İletişim Bilgileri
Adres; Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak, No:16, Kavacık, Beykoz İstanbul

Çolakoğlu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çolakoğlu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çolakoğlu insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ