Coats İplik İş Başvurusu

1755’de İskoçya’da kurulan firma 250 yıllık tecrübesiyle dünyada ev tipi iplik sektöründe lider kuruluş konumundadır. Hızla gelişmekte ve büyümekte Hindistan, Çin, Brezilya ve Vietnam ülkelerinde de yatırımlar yapmakta ve bu bölgelerde de pazarın lideri konumunda bulunmaktadırlar. Altı kıtaya yayılmış durumdadırlar. 70 ülkede üretim tesisleri bulunmaktadır. Yüz yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe ve alanında uzman çalışan kadrosu sayesinde her geçen gün daha da büyümektedir.

Dünyada 5 giysiden 1’i, Her yıl 300 milyon çift ayakkabı, 75 milyon hava yastığı, Coats iplikleri kullanılarak üretiliyor. Firmanın 3 saate ürettiği iplik dünya ve ay arasındaki mesafeye eşit uzaklıktadır. Dünyada bir çok çay firması, poşet çaylarında Coats’ın ipliklerini kullanmaktadır.

Coats en yakın iplik üreticisi rakibine, onu üçe katlayacak kadar fark atmıştır. Tekstil piyasasında uzak ara lider konumdadırlar. Personelinin firma için çalışmaya devam etmeyi istemesi Coats İplik için hayati önem taşır. Çalışanlarını çok sıkı bir işçi koruma planıyla güvence altına almışlardır. Ekibinin çalışma ortamın onları sosyal hayattan koparmayacak ve temel yaşam hakları kısıtlanmayacak şekilde planlamak şirket geleneği haline gelmiştir. Dinamik ve motive bir çalışan kadrosu kurmayı hedeflerler. Firmanın 22 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Firma itibarını korumak ve var olan itibarına daha da katkı sağlamak amacıyla yatırımlar yapar. Sektörde etkinliğinin daha da artması başlıca hedeflerinden biridir.Coats İplik İletişim Bilgileri
Adres; OSB Mavi Cd. Daire: 2, Fethiye, Nilüfer, Bursa

Coats İplik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coats İplik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coats İplik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. ayşegül dedi ki:

  Başvuru formunuzu bulamadım ve acil iş arıyorum. Çok ihtiyacım var, ne iş olursa yaparım. Elim çok yatkındır ve daha önce Özdilek’te çalıştım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 2. hüseyin yavuz dedi ki:

  7-8 yıl civarında ambar ve lojistik işlerinde çalıştım,düzenli ve tertipli ve çalışma kabiliyetimle çalıştığım yerlerde işimde sevilen birisiyim.

  firmanızla çalışmak istiyorum…

 3. Gülçin dedi ki:

  Bende bu işi istiyorum, Bursa Osmangazi.

BİR YORUM YAZ