Coats İplik İş Başvurusu

1755’de İskoçya’da kurulan firma 250 yıllık tecrübesiyle dünyada ev tipi iplik sektöründe lider kuruluş konumundadır. Hızla gelişmekte ve büyümekte Hindistan, Çin, Brezilya ve Vietnam ülkelerinde de yatırımlar yapmakta ve bu bölgelerde de pazarın lideri konumunda bulunmaktadırlar. Altı kıtaya yayılmış durumdadırlar. 70 ülkede üretim tesisleri bulunmaktadır. Yüz yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe ve alanında uzman çalışan kadrosu sayesinde her geçen gün daha da büyümektedir.

Dünyada 5 giysiden 1’i, Her yıl 300 milyon çift ayakkabı, 75 milyon hava yastığı, Coats iplikleri kullanılarak üretiliyor. Firmanın 3 saate ürettiği iplik dünya ve ay arasındaki mesafeye eşit uzaklıktadır. Dünyada bir çok çay firması, poşet çaylarında Coats’ın ipliklerini kullanmaktadır.

Coats en yakın iplik üreticisi rakibine, onu üçe katlayacak kadar fark atmıştır. Tekstil piyasasında uzak ara lider konumdadırlar. Personelinin firma için çalışmaya devam etmeyi istemesi Coats İplik için hayati önem taşır. Çalışanlarını çok sıkı bir işçi koruma planıyla güvence altına almışlardır. Ekibinin çalışma ortamın onları sosyal hayattan koparmayacak ve temel yaşam hakları kısıtlanmayacak şekilde planlamak şirket geleneği haline gelmiştir. Dinamik ve motive bir çalışan kadrosu kurmayı hedeflerler. Firmanın 22 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Firma itibarını korumak ve var olan itibarına daha da katkı sağlamak amacıyla yatırımlar yapar. Sektörde etkinliğinin daha da artması başlıca hedeflerinden biridir.Coats İplik İletişim Bilgileri
Adres; OSB Mavi Cd. Daire: 2, Fethiye, Nilüfer, Bursa

Coats İplik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Coats İplik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Coats İplik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. nurkan baysu dedi ki:

  mrb. nurkan baysu bursa hürriyette oturuyorum 7. yıllık kalite kontrol konusunda deneyimliyim firmanız la ilgileniyorum uygun görülürse sizinle çalışmak isterim

 2. ERDAL AKTEL dedi ki:

  MERHABA 1974 GÜRSUDA OTUROYORUM E SINIFI EHLİYET SRC 2-4 BELGEM VAR PİSKO TEKNİK BELGEM VAR SİLAHLİ GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR İŞ ARIYORUM.

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 3. nevin dedi ki:

  bende coats fabrikasında calişmak istiyorum

 4. YILMAZ GÜNEŞ dedi ki:

  ZİNSER 350/351 RİNG USTASIYIM İŞ ARIYORUM YURT İÇİ YURT DIŞI FARKETMEZ . TEKİRDAĞ/MALKARA

 5. melek dedi ki:

  uzman kalite kontrolde calistım 1 sene yeni cıktım işten bursa emek

 6. İŞ BAŞVURUSU İÇİN CV

  BEN 04/09/ 1982 DEVREK ZONGULDAK DOĞUMLUYUM BEYCUMA ÇOK PROĞMLI LİSESİ MUHASEBE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.2013 YILINDA ELAZIĞ 8.NCİ KOLORDU DA VATANİ GÖREVİMİ TAMAMLADIM.2004 YILINDA ARAS KARGO DA ARAÇ GİRİŞ ÇIKIŞ SORUMLUSU OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADIM.2006 YILINDA SERVİS PROBLEMLERİ NEDENİYLE AYRILMAK ZORUNDA KALDIM.YİNE 2006 YILINDA BAŞKA BİR KARGO ŞİRKETİ OLAN MNG KARGO FİRMASINDA MÜŞTERİ HİZMETLERİ SORUMLUSU OLARAK İŞE BAŞLADIM.BURADA YAKLAŞIK 4 YIL KADAR AYNI GÖREVDE ÇALIŞTIM.2010 YILINDA KENDİ İSTEĞİM DOĞRULDUSUNDA AYRILDIM.DAHA SONRA 2011 YILINDA ALPİNO MOBİLYA FİRMASINDA SATIŞ TEMSİLCİSİ OLARAK İŞE BAŞLADIM.2013 YILINDA YİNE KENDİ İSTEĞİMLE İŞTEN AYRILMAK ZORUNDA KALDIM.2013 YILINDA TEKRAR KARGO ŞİRKETİ OLAN SÜRAT KARGO FİRMASINDA YİNE MÜŞTERİ HİZMETLER SORUMLUSU OLARAK GÖREV YAPTIM.BURADA ÇALIŞMA SAATLERİNİN ÇOK OLMASI NEDENİYLE ORADAN AYRILDIM.2014 BERTEKS TEKSTİL FİRMASINA USTA YRDIMCISI OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADIM VE DEVAM ETMEKDEYİM.SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTERİM.

  MUSTAFA KEMAL TERZİ

 7. ayşegül dedi ki:

  Başvuru formunuzu bulamadım ve acil iş arıyorum. Çok ihtiyacım var, ne iş olursa yaparım. Elim çok yatkındır ve daha önce Özdilek’te çalıştım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 8. hüseyin yavuz dedi ki:

  7-8 yıl civarında ambar ve lojistik işlerinde çalıştım,düzenli ve tertipli ve çalışma kabiliyetimle çalıştığım yerlerde işimde sevilen birisiyim.

  firmanızla çalışmak istiyorum…

 9. Gülçin dedi ki:

  Bende bu işi istiyorum, Bursa Osmangazi.

BİR YORUM YAZ