ClinLab İş Başvurusu

ClinLab, laboratuar hizmetlerinde insanlara ve sağlık kuruluşlarına uluslararası standartta güvenilir, tıp etiğinden vazgeçmeden; bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek Ankara’da hizmet sunmaktır. Hem bireylere hem kurumlara, değerlendirmelerinde her zaman doğru, hızlı sonuçlar vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Eğitici ve uzman kadrosu ile faaliyet gösteren ClinLab, süreçlerinde iç kalite kontrol, dış kalite değerlendirme ve laboratuarlar arası karşılaştırmalar kullanmaktadır.

Firma, ISO 15189 standartlarına uygun olarak faaliyet gösterirken, kalite iyileştirmeyi her zaman ilke edinmiştir. Kendi faaliyet konusunda eğitim aktiviteleri, bilimsel araştırmalar ve uluslararası projeler düzenlemektedir. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi her zaman çok önemlidir. Uzman personeli ile tıp dünyasında her zaman lider olmayı hedefleyen Clinlab, bilgi birikimi müşterilerine sunarken, dünyadaki gelişmeleri takip ederek kendini her zaman geliştirir.
Firma, insan kaynakları politakasında da ayrıcalığını ortaya koyar. Kariyer ve gelişim fırsatları sunarken çalışanların memnuniyetlerini sağlamayı ve devamlılığını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Tıp dünyasında, güvenilir olmak, müşteri memnuniyetini sağlarken, kaliteden önem vermeden hizmet sunmak kalıcı olmanın anahtarıdır. Çevreye ve insana saygı, her zaman yenilikçi olmak bu sektördeki ve pazarda konumunu sağlam tutmak en önemli unsurlardır. İş geliştirme alanında etkili geliştirme ve araştırma yapmak, kendi alanında büyümek, uzun vadeli başarılı olmak için her zaman gereklidir. Ülkemizde ve dünyada mesleki işbirliği ile değer yaratmak ve korumak çok önemlidir.ClinLab İletişim Bilgileri
Adres; Lizbon caddesi, (eski 1065. cad) No:37/2 Öveçler Çankaya / Ankara

ClinLab Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda ClinLab firmasında kariyer yapabilirsiniz. ClinLab insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ