Clarks İş Başvurusu

C & J Clark International Ltd, Clarks ticaret, İngiliz ve uluslararası ayakkabı üreticisi ve perakendecisidir. Hala merkezi olan, Somerset, İngiltere’de Cyrus ve James Clark Quaker kardeşler tarafından 1825 yılında kuruldu. Şirketin dünya çapında 1000’den fazla markalı mağazaları ve bayilikleri vardır. Ayrıca üçüncü kişilere dağıtım yoluyla satış yapmaktadırlar.

2013 senesinde £m 1,433 satış £150 milyon kar ile İngiltere’de 31. en büyük özel şirketi haline gelmiştir.[ £1.4 milyarlık satışlarının yarısından fazlasını yurt dışı gelirleri oluşturmaktadır. Clarks firmasın Çin’de açtığı 400’e yakın şube ile ülkedeki yerel ayakkabı ihtiyacını karşılayacak duruma gelmiştir. Firma aynı zamanda 2. Dünya savaşında İngiliz askerlerinin ayakkabılarını da üretmiştir. Firma Kuzey Amerika’da da oldukça aygın durumdadır ve birçok bayiliği mevcuttur. Son senelerde ülkemizde de oldukça popüler bir ayakkabı markası haline gelmişlerdir. Clarks ürettiği yüksek tabanlı ve geniş burunlu, neredeyse ayak bileğine kadar gelen modellerle bilinmektedir. Firma en önemli kar olarak gördüğü müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir. Mevcut müşterilerinin tatmini ve memnuniyeti potansiyel müşterilerinin de kazanımı anlamına gelmektedir ve şirket bunun bilinciyle hareket etmektedir. Kalite standartlarından asla ödün vermeden iki asra merdiven dayamış durumda olan şirket pazarda ve sektöründen lokomotif konumunu korumak amacıyla müşterilerine güvenilirlik sağlamaktadır. Firma birçok sosyal sorumluluk projesine de imza atmaktadır. Bilinçli bir çevre duyarlılıkları da vardır.

Clarks İletişim Bilgileri
Adres; Halil Rıfat Paşa mah.Teoman Sokak, Aksu İş Merk. 2/2 Okmeydanı İstanbul

Clarks Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Clarks firmasında kariyer yapabilirsiniz. Clarks insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ