Civitas İş Başvurusu

İş bulma ya da çalışan bulma sorunu bugünlerde oldukça büyük olan bir sorundur. Bu sebeple de hem şirketler hem de iş arayan kişiler sıkıntıya düşmektedir. Citivas da bu sorunu çözmek adına hizmet vermektedir. Citivas şirketlerin kendi bünyesinde çalıştırmak için en doğru insanı bulmalarını sağlar. Onlara bu konuda danışmanlık yapan firma, şirketlere en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Bunu yaparken de dört ayrı kolda hizmet vermektedir. Bu dört ana kol ise RPO (Recruitment Process Outsourcing), Seçme ve Yerleştirme, Executive Seçme Yerleştirme ve de İşveren Markası Danışmanlığı şeklinde sıralanabilir.

Bu dört kolun her birinde ayrı ayrı olarak en kaliteli ve de en düzgün hizmeti vermektedir. Özellikle de sivil havacılık ve de bilişim konularında gerçekten çok başarılı hizmetler vermektedir. Çok kısa bir sürede çok hızlı bir büyüme gerçekleştirmişlerdir.

Civitas‘ın kuruluş yeri İstanbul ‘ dadır. İstanbul‘un Kadıköy semtinde kurulmuş olan şirket yalnızca firmaların uygun çalışanı bulmasını değil aynı zamanda kişilerin de kendileri için uygun olan şirketlere başvuru yapmalarına yardımcı olur. Ayrıca da şirketlerin uzun uzadıya çalışan arama derdine de çare olarak onlar için belli bir eleme yaparak kişileri karşılarına çıkarmaktadır. Bu da elbette ki Citivas ‘ın firmalara çok daha kaliteli bir hizmet sunmasına vesile olmaktadır.

Civitas İletişim Bilgileri
Adres; Cemil Topuzlu Cad. Mahur Sok. Site Apt. A Blok No: 1 D: 13 Çiftehavuzlar Kadıköy İstanbulCivitas Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Civitas firmasında kariyer yapabilirsiniz. Civitas insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ