Cinerler İş Başvurusu

Şirker 1963 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğu yer ise İstanbul ‘ dur. Cinerler pek çok alanda hizmet veren çok büyük bir yatırım grubudur. Hemen hemen her alanda bulunan şirketleri vardır.

Bu şirketlerden birisi de taşımacılılıktır. Şirket taşımacılık sektöründe önce gelen şirketlerden birisidir. Her şehirde bulunan şirketlerinin her birinde ayrı ayrı olarak farklı sektörlerde taşımacılık yapılmaktadır. Taşımacılık şirketlerinin bulunduğu yerler ise Ankara, Kahramanmaraş ve Çayırhan şeklinde sayılabilirler.
Cinerler ‘ in sahip olduğu şirketlerden bazıları ise inşaat alanına aittir. Firma bu konuda oldukça başarılı işler yapmıştır. Yaptığı binaların her biri modern ve de güvenlidir. Depreme dayanıklı olan binalar yapan firma bu konuda uzman olan kişiler ile çalışmıştır.

Şirket 2004 yılında da denizcilik konusunda şirketler kurmuş ve de bu konuda çalışmalar yapmıştır. Firma ülke içerisinde araç ve de yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Aynı zamanda kurulmuş olan pek çok tersanesi de bulunmaktadır.
Grubun, Türkiye ‘ ye başarı kazandırdığı bir diğer sektör ise perakendeciliktir. Bu konuda Türkiye ‘ de çok ciddi adımlar atmışlardır. Şirketin bünyesinde Ayşa Gıda ve de Dia Sa bulunmaktadır.

Bunların yanında bu geniş şirketler grubunun turizm alanında da hizmetleri bulunmaktadır. Bu konuda da azımsanamayacak düzeyde şirketleri bulunan şirket turizm alanında da oldukça kaliteli hizmetler vermektedir.Tüm bu alanların hepsinde oldukça başarılı olan şirketin tek amacı kişilere kaliteli hizmet vermektir.

Cinerler İletişim Bilgileri
Adres; Ciner Plaza, Doğu Mahallesi, Aydınlı Yolu Caddesi No:60 Pendik / İstanbul

Cinerler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cinerler firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cinerler insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ