Ciner Denizcilik İş Başvurusu

Son derece köklü bir şirket olan Ciner Denizcilik 7 Mart 1978 yılında faaliyete başlayan, 2004 aralık ayında ise Park Grup adıyla bilinen bir kurumdur. Ciner Grubu; ticari alanda ki faaliyetlerine oto yedek parça üretimi eklemiş ve satış ile ithalatını yapmaya başlamıştır. Aynı şekilde 1980’li yıllarda zirai motor ve anahtar teslim entegre tesisleri ile bu çalışma alanına yenileri eklemiş ve geliştirmiştir.

Grup şuanda; Ciner Enerji ve Madencilik Grubu, Ciner Medya Grubu, Ciner Ticaret, Sanayi ve Hizmet Grubu adı ile çeşitli şirketlerle 3 grup olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Her yıl en yüksek vergi ödeyen gruplar arasında yer alan Ciner Denizcilik yaklaşık olarak 9 bin 700 kişi istihdam etmektedir. Grup 2002 senesinde medyaya giriş yapmıştır. Ayrıca Çayırhan/ Beypazarı’ında Linyit Kömür Madeni Ciner grup sayesinde Avrupa’nın en verimli madeni haline getirilmiştir. Ayrıca en verimli çalışan termik santral olan Çayırhan termik santrali’de grubun bünyesinde yer alır. Ciner Denizcilik girişimci ruhu ile denizcilik sektörünün de devlerinden biri olmayı başarmıştır. Bu bağlam da grubun bünyesinde bulunan çalışan sayısı yine grubun vizyonu içinde yer alan ”50 BİN 50” taşıdığı anlam olarak 50 bin kişilik iş gücü ve 50 eğitim kurumu yapımı ile her yıl sayısı artan modern ve gelişmiş eğitim kurumları inşa ederek millete hizmette bulunması anlamını taşımaktadır.

Ciner Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Paşalimanı Caddesi No:73, 34670 Paşalimanı Üsküdar / ıSTANBUL

Ciner Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ciner Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ciner Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. SATI dedi ki:

  20 yil kimyasal tankerlerde reis pompaci olarak calistim tum evraklarim hazir sizinle calusmak isterim cuzdanim guverte losturamasi

 2. Bekir toprak dedi ki:

  Aşçı evraklar hazır daha önce gemide calistim//

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 3. Satı dedi ki:

  18 yıl kimyasal tankerlerde pompacı reis olarak calıştım tüm evraklarım hazır

 4. Mustafa Sevim dedi ki:

  Elektrikci ve Yagci kağıdım var kimyasal ve LPG sertifikalarım var evraklarım tam 4 ay gemide çalıştım ilgilenirseniz sevinirim

  1. Sebahattin barkan dedi ki:

   Gemide çalışmak için neler gerekli hangi firmalar iyi bana ulaşabilirmisin acil

 5. Nadir dedi ki:

  Stajer olarak iş arıyorum, denizcilik lisesi mezunuyum, saygılarımla.

BİR YORUM YAZ