Cihan Tıp Merkezi İş Başvurusu

İstanbul’un Anadolu Yakası Pendik ilçesinde kurulmuş olan Cihan Tıp Merkezi, ilk kurulduğu yıllarda poliklinik olarak hizmet vermeye başlamış, daha sonra tıp merkezine dönüştürülmüştür. 16 yıllık tecrübesi ile hastalara kaliteli güler yüzlü hizmet, uygun fiyat politikası ile bu sektördeki yerini almıştır.

Güçlü uzman kadrosu ve teknolojiyi sürekli takip eden merkezde, acil servis, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, ağız ve diş sağlığı, genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, kulak-burun-boğaz, laboratuar hizmetleri vermektedir.
Cihan Tıp Merkezi, anlaşmalı kurumlar ile çalışmaktadır. Bu kurumlar ile SSK çalışanları, Bağkur çalışanları ve Emekli Sandığı çalışanları tıp merkezinden yararlanabilirler.

Ayakta teşhis ve tedavi hizmetleri sunan merkezde, insan sağlığına verilen önem, bilimsel yaklaşım ve kalite hizmet vardır.

Tıp merkezinin çevre bilincine karşı da duyarlı yaklaşımı, insan sağlığına verdiği önem kadar en üst seviyedir.Ülkemizde en son teknoloji ve modern cihazlarla donatılmış olan tıp merkezlerimiz sayesinde, yaşam ve insan hayatı uzatılmakta, kaliteli bir yaşam sunmak en önemli hedef haline gelmektedir. Bu tıp merkezlere yatırım yapmak isteyen girişimcilerin daha da çoğalması çok önemlidir. Sağlık merkezleri açılması ile birlikte, buralarda hizmet verecek kadronun yetişmesi için de yeni tıp fakülteleri, eğitim ve öğretim merkezleri açılacaktır. Yeni açılacak eğitim kurumları, tıp merkezleri, hastaneler hem ülke ekonomisine de olumlu katkıları hem de hayat kalitemizi yükseltecektir.

Cihan Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Çamçeşme Mah. Marmara Cad. Kültür Sok. No:2 Kaynarca / PENDİK / İstanbul

Cihan Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cihan Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Cihan Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ