Cihan Elektronik İş Başvurusu

1979 Yılında, elektronik sektöründe faaliyet gösteren firma onarım ve servis hizmeti amacı ile kurulmuştur. Türk Standartları Enstitüsü belgelerine (TS-10956, TS-12485, TS-12498) sahiptir. Firma 45 kişilik personeli ile 800 metrekarelik bir alanda çalışmalarını yürütmektedir.

Cihan Elektronik, Sony Firmasına servis hizmeti verirken; televizyon, LCD, plazma televizyon, fotoğraf makinası, kamera gibi elektronik cihazların onarımlarını da yapmaktadır. Satış sonrası her türlü kurulum, onarım ve destek hizmetleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı kendine birincil hedef edinmiş olan firma, çalışanlarını; Sony’nin yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerine devamlı göndererek eğitim almalarını, kendilerini geliştirmeyi ve teknolojinin son gelişmelerinden haberdar olmalarını sağlar.

Müşteri ilişkilerinde, daima güler yüzlü, anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımı benimsemiş olan firma, Sony ailesine destek olmaktadır.Hizmet sektöründe markalarını üst seviyeye kurumsal olarak taşımak isteyen firma; iş ahlakı, kaliteden ödün vermeden son teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. Devlet kurumları ve özel şirketlerde de çalışan firmanın müşterileri arasında; Türkiye Futbol Federasyonu, Türk Hava Yolları ve Türkiye Büyük Millet Meclisi bulunmaktadır.
Servis hizmetleri verirken, müşterilerine ürün kayıt, eve servis gelsin, ücretsiz kurulum ve kurumsal servis talepleri seçenekleri vardır. Servis sonrasında ise müşteri memnuniyeti anketi ile kaliteyi her zaman aynı seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Hizmet sektörünün çok önemli olduğu günümüzde Cihan Elektronik gibi firmalar çok büyük ihtiyaç duyulmaktadır.

Cihan Elektronik İletişim Bilgileri
Adres; Halıcılar Caddesi, No:44, Fatih/İstanbul

Cihan Elektronik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cihan Elektronik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cihan Elektronik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ