Çiftkurtlar İş Başvurusu

1951 yılında Necdet Çelik tarafından İstanbul’da kurulan Çiftkurtlar Grup, satış politikalarına uyumlu müşteri memnuniyet odaklı faaliyetleri ile büyük bir başarı elde etmiş ve günümüze kadar istikrarlı bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürmüştür. Yarım yüzyıldan fazladır sürdürülebilen bir iş potansiyeline sahip olan Çiftkurtlar Otomotiv, Türk otomotiv kullanıcılarının ne denli bir hizmet almak istediğiniz artık ezberlemiş ve uzun süreli edindikleri bilgi ve tecrübelerinin tamamını bu sektörde birleştirerek daima müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedeflemiştir. Değişmeyen bir konsept ile yıllardır aynı özveri içerisinde çalışmalarını sürdüren Çiftkurtlar, otomotiv sektörüne dayalı olarak Türkiye’nin en köklü ve lider markaları arasında yer almaktadır.

Yarım asırdan fazladır edindikleri tecrübe sayesinde günümüze kadar Honda, Jeep, Lancia, Chrysler, Dodge ve Alfa Romeo gibi dünyaca ünlü otomotiv markalarını bünyesinde barındırmıştır. Bu markalara dayalı olarak satış ve satış sonrası hizmetleri üzerine faaliyetlerini sürdüren dev marka, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutacak hizmetler sunmuş ve günümüze kadar büyük bir evre ile yükselişe geçmiştir. Çiftkurtlar Otomotiv bunların yanı sıra aynı zaman’da Mercedes Benz yetkili servisi olarak ta yıllardır profesyonel bir hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra otomotiv alanına dayalı sigorta hizmetlerini de sunan Çiftkurtlar Otomotiv yıllardır sigorta alanında vermiş oldukları hizmetler neticesinde daima müşterilerine en uygun fiyatları sunarak kendilerine yardımcı olmuş, birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destekte bulunmuştur.

Çiftkurtlar İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Oto Sanayi Sitesi 1. Kısım No: 351 Çiftkurtlar Plaza, Maslak, Şişli, İstanbul

Çiftkurtlar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çiftkurtlar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çiftkurtlar insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ