Çift Geyik Karaca İş Başvurusu

Çift Geyik Karaca ilk etapta 1917 yılında Bandırma’da temelleri atılarak faaliyetlerine başlamış ve ilerleyen yıllarda büyük bir başarı elde ederek 1949 senesinde ise Karaca Örme Sanayi adı altında İstanbul’da kurularak üretimlerini başlatmış ve günümüze kadar dev bir marka olarak gelmiştir. Üretimlerinin yanı sıra aynı zaman’da ilk Türk Tekstil markası olarak 1961 senesinde alanında yurt dışına ihracat yapan ilk marka unvanına sahip olmuş ve adını tarihe yazdırmıştır. Türkiye’nin yanı sıra dünya ülkelerine de başarılı ürün sevkiyatı gerçekleştiren Çift Geyik Karaca markası 1965 senesine girildiğinde ise 5 kıta üzerine toplam’da 36 dünya ülkesine ihracatlar sergileyerek dünyanın en bilinir markaları arasına girmeyi başarmıştır.

Büyük başarıların ardından sürekli gündemde duran Çift Geyik Karaca, 1998 senesinde Tekfen Holding tarafından satın alınarak bünyeye dahil olmuş ve kısa bir süre geçtikten sonra 2005 senesinde Narin Group ailesinin bünyesine dâhil olarak eski günlerine yakalama arzusu ile tekrardan işleyişe başlamış ve akabinde markalaşma dönemine tekrardan kavuşmuştur. 1993 senesinde %100 Türk sermayesi olarak kendi sermayesi ile Triko alanında faaliyet gösteren marka, 1998 senesine gelindiğinde ise Avrupa ve Ortadoğu bölgelerinde yer alan birçok ülkeye ihracat sergileyerek çok kısa bir süre zarfında adını duyurmuş ve hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunmaya devam etmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüme evresinde olan marka 100’e yakın ürün çeşitliliği ile daima tercih edilen bir marka değerine sahip. Ayrıca bünyesinde binlerce personel istihdam eden Çift Geyik Karaca, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek vermektedir.

Çift Geyik Karaca İletişim Bilgileri
Adres; Cemal Ulusoy Cad. No:39 Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul

Çift Geyik Karaca Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çift Geyik Karaca firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çift Geyik Karaca insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ