Çiçek Izgara İş Başvurusu

Çiçek Izgara Dünya’da önemli bir yere sahip olan Türk Mutfağı’nın eşsiz bir lezzeti olan ızgara’nın yapımında bir ustalaşmış marka olup, 1963 senesinde ise kurumsallaşarak faaliyetlerine başlamıştır. Yıllar boyunca günümüze kadar hep aynı titizlik ve kalite ile müşterilerine en güzel tatları sunan Çiçek Izgara, Hasan Erdihan Hınçalan tarafından faaliyete geçirilerek günümüzde büyük bir marka değerine sahiptir. Hasan Erdihan Hınçalan’ın 2005 senesinde vefatından ötürü tüm şirket faaliyetlerini aile bireyleri üstlenmiş olup, bugünün tarihine kadar kendini geliştirerek dev bir kuruluş adına sahip olmuştur. Çiçek Izgara tarafından yapılan tüm ızgara ürünlerinde kullanılan malzemeler özel olarak belirli bir yöreden tedarik edilmektedir. Ve günümüze kadar tadını bozmadan hep aynı yöreden temin edilen malzemeler aracılığı ille yılların vermiş olduğu değişmeyen tadı insanlara ulaştırmanın gururunu yaşamaktadır.

Malzemeler dışında ızgara da kullanılan ete sahip olan hayvanın yaşı, sağlığı, beslenme türü ve diğer tüm ön gürü koşullarını göz önünde bulundurarak hijyenik ortamda sürekli olarak kontrol edilmektedir. Et kesimleri tamamen usta personel kişiler tarafından hazırlanarak tamamen sağlıklı bir şekilde müşteriye sunulmaktadır. Günümüzde Bursa, İstanbul, Afyon, İzmir, Mersin, Kocaeli ve Kazakistan/Almati olmak üzere 18 şubesiyle profesyonel bir hizmet sunan Çiçek Izgara, kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özeri içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm şubelerinde birçok kişiye istihdam sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek olmuştur.

Çiçek Izgara İletişim Bilgileri
Adres; Belediye Cad. No:15 OSMANGAZİ / BURSA

Çiçek Izgara Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çiçek Izgara firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çiçek Izgara insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ