Choyang İş Başvurusu

Choyang Medikal Instrument Co Ltd tüm dünyada iyi hizmet ve eşsiz ürünler için ödüllendirilmiş ve Güney Kore merkezli bir şirkettir. İlk temelleri 1993 yılında atılan firma ve bu şirketin vizyoner yöneticisi ve mevcut Global CEO’su Sayın Gyu Seak Baek tarafından 1999 yılında kurulmuştur. Choyang Medikal sağlıklı ve mutlu bir dünya yapmak hedefi ile kurulmuştur. Bu misyon ile birlikte Choyang Medikal sağlık bilinci ve sağlıklı yaşamın faydalarını yayımaktadır. Firmanın terapi konsepti ve ürünleri de “Alternatif Tıp” uzmanlığı ile bilinen Sayın Gyu Seak Baek ‘in engin tecrübesi ve hayal dünyasına dayanmaktadır. Çünkü firmanın bugün kenetlendiği misyonu etrafına 73 ülkede son derece yenilikçi yoluyla yayılmaya devam ediliyor. Basit bir deyişle “Alternatif Tıp” “cerrahi müdahale kesiğive hiçbir acı hap kullanmamak anlamına gelmektedir.

Bütün dünya çapında firma sağlıklı ve mutlu bir toplum yaratma taahhüdü için birçok ödül aldı. UNESCO gibi bir organizasyon toplum için firmanın insani çalışmalarını takdir etmiştir. Firma Aynı misyonu ile 2010 yılında Hindistan’a da geldi ve çok küçük bir zaman dilimi içinde Hindistan’da bir isim haline geldi. Halen Choyang Hindistan 35 iyi donanımlı kanal ortakları yardımıyla hem devlete hem de kendi hizmet vermektedir. Bu sayı sürekli olarak büyümektedir.

Firma bu sağlık bilinci misyonuna katılmak için yürekten tüm dünyadan bireyleri bir araya toplamayı de hedeflemektedir.

Choyang İletişim Bilgileri
Adres; Kemal Türker Mahallesi, Uysal caddesi, No:36 Sarıgazi İstanbulChoyang Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Choyang firmasında kariyer yapabilirsiniz. Choyang insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ