Chemfleet Denizcilik İş Başvurusu

Chemfleet Denizcilik iş başvuru formu ve eleman alımı. Chemfleet Denizcilik iş ilanları, kariyer imkanları ve iletişim bilgileri…

Chemfleet Denizcilik’in öncelikli hedefi çevre duyarlılığı ve çevre korumadır. Tüm tesislerini ve yük gemilerini en son çevre koruma yasalarına göre yenilenmesini sağlamaktadırlar. Çevreye duyarlılık ilkelerinin ardındaki ana sebep deniz temizliği ve korumasıdır. Yaşanabilir bir doğal alanın, gelecek nesillere bırakılacak en güzel miras olduğu bilinciyle hareket etmektedirler. İnternet sitelerinde ziyaretçileri bu çevre duyarlılığı ile ilgili bilinçlendirmeyi amaçlamaktadırlar.

Chemfleet Denizcilik öncelikli ilki olarak ahlaklı ve güvenilir taşımacılık yapmayı hedefler. Kurduğu ufak çaplı gemi filosuyla piyasa adından söz ettirmektedir. Son yıllarda gelişen ve tecrübe kazanan yapısı sayesinde hizmet verdikleri sektörde güven veren firmalardan biridir. Son yıllarda gelişen vizyonları ve yatırımlarıyla sektörde söz sahibi konuma geçmeyi hedeflemektedirler. Yük taşımacılığı konusunda AR-GE çalışmaları yürüten firma müşteri memnuniyetinin zaman ve paradan tasarruf olacağı bilincinde hareket etmektedir. Firma hızla büyüyen, yeniliğe ve gelişmeye açık bir şirket politikası benimser.Personelinin asla hata affetmeyecek bir sektörde çalıştığının bilincinde hareket eder. İşçi güvenliğine ve gemi donanımı modernizasyonuna son derece titizlikle ve önemle yaklaşırlar. Hizmet verdiği sektörde tüm geleneksel gemicilik ilkeleri ve kurallarına uygun hareket eden firma oluşturduğu çalışma ekiplerinin en üst yetkiliden en alt kademe personele kadar alanında uzman, tecrübeli ve dinamik olmasına özen gösterir. Firma her alanda etik ve ahlaklı bir çizgi tutturmayı hedeflemekte ve tüm planlamalarını bu hususa uygun geliştirmektedir.

Chemfleet Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; ORHANTEPE MAH. SÖĞÜT SOK. NO:6 KARTAL / DRAGOS İSTANBUL

Chemfleet Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chemfleet Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chemfleet Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Yavuzsametguler diyor ki:

  3000 kw makine zabıtıyım, iş arıyorum. Chemical evraklari hazır.

 2. Hızır yalçın diyor ki:

  Uzun yıllar gemilerde aşçıbaşıcılık yaptım. Deneyimliyim teşekkür ederim.

 3. vedat bay diyor ki:

  Yağcı belgem ama makine fiteri olarak calıstım. Yolcu roro petrol kimyasal belgelerim var. İş arıyorum.

 4. adem cızcıc diyor ki:

  22 yıl deniz tecrübem var, tanker ve diğer evraklarım hazır.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 5. selim polat diyor ki:

  Kamarot olarak belgelerimi aldım, iş arıyorum.

 6. Mustafa Sevim diyor ki:

  Elektrikci ve Yagci kağıdım var, 4 aylık gemi calismisligim var. Evraklarım kimyasal ve LPG Tsk ederim.

 7. ismail yıldırım diyor ki:

  Kamorot belgem var uluslararası calismak istiyorum istanbuldayım

 8. hakan ozkose diyor ki:

  slm Gemıcı lıman cüzdanım var. tum sertıfıkalarım tamam.

 9. mustafa diyor ki:

  Aşçıyım is ariyorum, butun evraklarim hazir. 5 yıldır denizlerde çalişiyorum.

 10. recep ali zabun diyor ki:

  Evraklarım hazır, referans verebilirim.

BİR YORUM YAZ