Anasayfa / Denizcilik Haziran 20, 2015

Chemfleet Denizcilik İş Başvurusu

Chemfleet Denizcilik’in öncelikli hedefi çevre duyarlılığı ve çevre korumadır. Tüm tesislerini ve yük gemilerini en son çevre koruma yasalarına göre yenilenmesini sağlamaktadırlar. Çevreye duyarlılık ilkelerinin ardındaki ana sebep deniz temizliği ve korumasıdır. Yaşanabilir bir doğal alanın, gelecek nesillere bırakılacak en güzel miras olduğu bilinciyle hareket etmektedirler. İnternet sitelerinde ziyaretçileri bu çevre duyarlılığı ile ilgili bilinçlendirmeyi amaçlamaktadırlar.

Chemfleet Denizcilik öncelikli ilki olarak ahlaklı ve güvenilir taşımacılık yapmayı hedefler. Kurduğu ufak çaplı gemi filosuyla piyasa adından söz ettirmektedir. Son yıllarda gelişen ve tecrübe kazanan yapısı sayesinde hizmet verdikleri sektörde güven veren firmalardan biridir. Son yıllarda gelişen vizyonları ve yatırımlarıyla sektörde söz sahibi konuma geçmeyi hedeflemektedirler. Yük taşımacılığı konusunda AR-GE çalışmaları yürüten firma müşteri memnuniyetinin zaman ve paradan tasarruf olacağı bilincinde hareket etmektedir. Firma hızla büyüyen, yeniliğe ve gelişmeye açık bir şirket politikası benimser.Personelinin asla hata affetmeyecek bir sektörde çalıştığının bilincinde hareket eder. İşçi güvenliğine ve gemi donanımı modernizasyonuna son derece titizlikle ve önemle yaklaşırlar. Hizmet verdiği sektörde tüm geleneksel gemicilik ilkeleri ve kurallarına uygun hareket eden firma oluşturduğu çalışma ekiplerinin en üst yetkiliden en alt kademe personele kadar alanında uzman, tecrübeli ve dinamik olmasına özen gösterir. Firma her alanda etik ve ahlaklı bir çizgi tutturmayı hedeflemekte ve tüm planlamalarını bu hususa uygun geliştirmektedir.

Chemfleet Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; ORHANTEPE MAH. SÖĞÜT SOK. NO:6 KARTAL / DRAGOS İSTANBUL

Chemfleet Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Chemfleet Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Chemfleet Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Chemfleet Denizcilik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 10 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Yavuzsametguler Haziran 26, 2015

  3000 kw makine zabıtıyım, iş arıyorum. Chemical evraklari hazır.

 2. Hızır yalçın Ekim 27, 2015

  Uzun yıllar gemilerde aşçıbaşıcılık yaptım. Deneyimliyim teşekkür ederim.

 3. vedat bay Şubat 6, 2016

  Yağcı belgem ama makine fiteri olarak calıstım. Yolcu roro petrol kimyasal belgelerim var. İş arıyorum.

 4. adem cızcıc Şubat 9, 2016

  22 yıl deniz tecrübem var, tanker ve diğer evraklarım hazır.
  Şimdiden teşekkür ederim.

 5. selim polat Şubat 10, 2016

  Kamarot olarak belgelerimi aldım, iş arıyorum.

 6. Mustafa Sevim Şubat 11, 2016

  Elektrikci ve Yagci kağıdım var, 4 aylık gemi calismisligim var. Evraklarım kimyasal ve LPG Tsk ederim.

 7. ismail yıldırım Şubat 26, 2016

  Kamorot belgem var uluslararası calismak istiyorum istanbuldayım

 8. hakan ozkose Şubat 29, 2016

  slm Gemıcı lıman cüzdanım var. tum sertıfıkalarım tamam.

 9. mustafa Mart 22, 2016

  Aşçıyım is ariyorum, butun evraklarim hazir. 5 yıldır denizlerde çalişiyorum.

 10. recep ali zabun Mayıs 6, 2016

  Evraklarım hazır, referans verebilirim.

Yorum Yap