ChaseCall İş Başvurusu

ChaseCall bir tele satış ve pazarlama firmasıdır. Firma son derece müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Çalışanların son derce donanımlı ve sosyal sorumluluk sahibi kişilerden oluşmasına özen göstermektedirler. Tatmin olmamış ve memnuniyetsiz bir müşterinin müşterileri olma potansiyeline sahip kişi ve kurumları da olumsuz etkileyeceğine inanarak, en iyi para ve zaman tasarrufunun müşteri memnuniyet, ve tatmini olduğunun bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedirler.

Tüketici danışma / bilgi merkezi hizmetleri, şikayet ve bilgi yönetimi hizmetleri 7/24 teknik destek / yardım masası hizmetleri, müşteri memnuniyet anketleri, satış sonrası destek hizmetleri, dış arama ile bilgilendirme hizmetleri, puan, hediye, ödeme bilgi ve takip hizmetleri, back office hizmetleri, sesli yanıt sistemi (ıvr) hizmetleri, veri yönetimi (veri güncelleme, veri girişi, veri temizleme, veri tabanı oluşturma), kampanya faaliyetleri ile ilgili dış aramalar verdikleri başlıca hizmetlerdir. ChaseCall müşterilerine kişiye özel tasarruf alt yapısı ve danışmanlık bilgi sitemleri hizmeti de vermeyi amaçlamaktadır. Özellikle işleyiz ve proje süreçlerindeki başarılı ekip çalışmaları ile sektörde son yıllarda oldukça dikkat çekmekte olan bir firmadır. Müşterilerine stratejik avantajlar sunmayı hedefleyen firma tele satış sonrasında da sürekli olarak müşteri memnuniyeti adına hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Firma genç dinamik ve yüksek performanslı bir takım çalışması anlayışı benimseyerek daha uzun yıllar sektörde hizmet vermeyi amaçlar. Kalite anlayışlarını düşürmeden sürekli yenilik ve gelişim amaçlamaktadırlar.

ChaseCall İletişim Bilgileri
Adres; Dereboyu Caddesi, Baltrans Binası No:56, Küçükçekmece / İstanbulChaseCall Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda ChaseCall firmasında kariyer yapabilirsiniz. ChaseCall insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ