Anasayfa / Hastaneler Ağustos 10, 2016 1.939 okunma

Ceyhan Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Adana Ceyhan Devlet Hastanesi iş imkanları ve hastane hakkında genel bilgiler. Ceyhan Devlet Hastanesi hemşire, sağlık görevlisi, personel alımı ve diğer alımlar hakkında bilgi, hastaneye işçi olarak girmek için gerekli şartları haberimizde inceleyebilirsiniz.

Hastanelerin personel alımlarını anlık olarak takip etmek için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Facebook sayfamızda anlık iş ilanları yayınlanmaktadır.

Ceyhan Devlet Hastanesi Hakkında Genel Bilgiler
Adana’nın Ceyhan ilçesinde Ulus Mahallesinde bulunmaktadır. 1950 yılında kurulduğunda sadece 50 yatakla hizmete başlamış olan hastane, 1994 yılında 100 yatak kapasitesine ulaşmıştır. 12 000 metrekare alana kurulu olan hastanenin binası ise 1 400 metrekare alan kaplamaktadır ve 4 katlıdır. Ana bina dışında, Ek Hizmet Birimi ve Çocuk Hastanesi, Ek Hizmet Birimi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Ek Hizmet Birimi Yumurtalık Devlet Hastanesi bulunmaktadır.Güler yüzlü hizmeti ve sınıf farkı gözetmeksizin her kesimden insana şifa vermeyi misyon edinmiş hastane yönetimi, çağdaş bir yapıya son senelerde hızla kavuşmuştur. Personelinin sürekli kendisini geliştirmesi ve yenilik hastanenin başlıca hedefidir. 2009 yılında toplam 7 674 ameliyat sayısı 2013 senesinde 21 000’e kadar ulaşmıştır. 2009’da 250 000 üzerinde acil servis hastasına hizmet veren Ceyhan Devlet hastanesi 2013 senesinde ise 230 000’den fazla hastayı acil serviste ağırlamıştır.

250 yataklı yeni bir ek binanın inşaatı hala sürmektedir. Hastane gelişen kurumsal yapısı ve gitgide artan kaliteli sağlık hizmetlerinin başarısıyla ile göze çarpmaktadır. Mevcut binanın bitimiyle birlikte bölgedeki önemli hastanelerden biri haline gelmesi beklenen Ceyhan Devlet Hastanesi’nin bu süreç sonunda sağlık hizmeti sunması beklenen hasta sayısında büyük bir artış olması öngörülmektedir.

Hastanenin mevcut başhekimi Operatör Doktor Yusuf Arısoy’dur. Başhekim yardımcılığını ise Uzman Doktor Onur Uluöz sürdürmektedir.

Ceyhan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ulus Mahallesi, Hastane Caddesi, 01950 Ceyhan / Adana

Ceyhan Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Ceyhan Devlet Hastanesi personel ve memur alımı yaparken Kpss benzeri sınavlar aracılığı ile ya da taşeron firmalar aracılığı ile yapmaktadır. Hastane insan kaynakları ile iletişime geçerek iş olanakları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Konu İle İlgili Görseller
Ceyhan Devlet Hastanesi İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap