Çevre Koleji İş Başvurusu

Eğitim sektörüne dayalı olarak faaliyetlerine 1998 yılında başlayan Çevre Koleji, 20 yıla yakındır sürdürdükleri kaliteli işleyişi ile öğrencilerin daha verimli ve daha azimli birer birey olmaları için günümüze kadar hep aynı kalite ve özveri içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Üstün kurumsal yapısı ve AR-GE sistemi ile kendini daima geliştiren bir eğitim kurumu olan Çevre Koleji, mükemmeli hedef alarak bu sistem üzerinden faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Tamamı alanında uzman, deneyimli ve başarı odaklı eğitim sunan eğitmenleri tarafından sunulan derslerde öğrencilerin daha kolay kavrayabilmesi için çeşitli formüller doğrultusunda verdikleri eğitimden tüm ebeveynler memnun kalmaktadır. Eğitim konusunda oldukça titizlik arz eden kurumda bulunan her bir öğretmene toplam’da 7 öğrenci düşecek şekilde ayarlanmış özel sınıflarda eğitim verilmektedir. Az öğrenci daha fazla bilgi anlayışı sayesinde 7 kişilik özel sınıflarda sunulan eğitim hizmeti çocukların daha sakin ve daha rahat anlayabilmelerine vesile olmaktadır.

Eğitim alanında dünya kalite standartlarının üzerinde bir seyir gösteren kurum, az sınıflı eğitim alanlarında Avrupai sistem ile öğrencilerin başarılı bireyler olabilmeleri için sürekli çalışmalarını sürdürmektedirler. Kurum içerisinde yer alan tüm eğitmenlerin yüksek akademik bilgilere sahip olması ebeveynlerin çocuklarının eğitiminde gördüğü bir avantaj olarak nitelendirilmektedir. Aynı zaman’da kolej içerisinde kültürel, bilimsel, sportif ve sanatsal alana dayalı birçok aktivitelerde bulunmaktadır. Bunlardan ötürü öğrencilere dayatılan sürekli eğitim zihniyeti olmayıp öğrenirken eğlendirme ve birlikte her şeyin üstesinden gelme olayını oluşturmaktadır.

Çevre Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Erenköy, Tüccarbaşı Sok. No: 4, Kadıköy İstanbul

Çevre Koleji Kariyer Olanakları
Eğitim Kurumu insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çevre Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Çevre Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ