Anasayfa / Turizm & Otel Mayıs 30, 2015 935 okunma

Cevahir Otel İş Başvurusu

Cevahir Otel iş ilanları ve eleman alımı. Cevahir Hotel iş başvuru formu, iş görüşmesi ve iş olanaklarıyla ilgili bilgiler verilmektedir…

Grand Cevahir Otel Türkiye’nin ilk kongre oteli olma özelliğinde toplam 323 odalı bir oteldir. 105 m2 lik 4 adet kral dairesi , 45 m2 lik balkonlu 47 adet özel suiti ve 30 m2 lik 272 adet standart odası ile müşterilerine hizmetler vermektedir. 5000 kişilik balo salonu ile Avrupanın bu alanda en büyük salonudur.

Otelin çeşitli alış veriş mağazaları , doktor hizmeti , sağlık kulübü , restoranları , barları , sosyal tesisleri ve 1000 araçlık otoparkı mevcuttur. Özel gün etkinlikleri , toplantılar ve kongreler otelin en önemli faaliyetleri arasında yer almaktadır.

Grand Cevahir Oteli işletme anlayışı Türk misafirperverliğiyle müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmanın yanında farklı ve özel konseptleri de yaşatabilmektir. Bu amaçla Türkiye ve dünyanın tanınan markası olmayı , sektörde lider olmayı ve %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.İşletme büyüyen ve gelişen yapısıyla Ortadoğu ve Doğu Avrupa olmak üzere çeşitli yatırımlar yapmaktadır.

İşletmenin değer verdiği öncelikleri arasında misafirperverlik , şeffaflık , samimiyet , memnuniyet , yenilikçi ve öncü olmak , güvenilir olmak ve bağlılık ön plana çıkmıştır.

Güçlü yönetim yapısıyla önceliklerine önem veren Grand Cevahir Otel personel adaylarını da vizyon sahibi ,kurum kültürüne uygun ve bu kültürü benimseyen kişilerden seçmektedir.

Cevahir Otel İletişim Bilgileri
Adres; Darülaceze Caddesi No:9 Şişli / İstanbul

Cevahir Otel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cevahir Otel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cevahir Otel insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Cevahir Otel İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap