Cevahir Holding İş Başvurusu

İnşaat alanında 1959 senesinde 1976 senesine kadar ayrı ayrı faaliyet gösteren ailenin üyeleri bu tarihte Cevahir Komandit Şirketi’ni oluşturarak holdingin temellerini atmıştır. 1975 senesi Cevahir Holding açısından dönüm noktalarından biridir. Öncesinde yurtiçinde hastane , okul , köprü ve altyapı işlerini üstlenen ve başarıyla gerçekleştiren şirket , Libya İnşaat Konsorsiyumu A.Ş.’nin de destekleriyle Libya’da inşaat ve taahhüt hizmetlerine başlamıştır.

Yurt dışı inşaat sektöründe başarı göstermesiyle iş alanı yaygınlaşan şirket 1978 senesinde Suudi Arabistan’da faaliyetlerini sürdürmek için burada yerel bir limited şirket açmış ve bu şirkette çok başarılı olmuştur.

Ağırlıklı olarak turizm inşaatı için projeleri üstlenen şirket 1990 lı yıllarda kendi projeleriyle dünya inşaat sektöründe adından söz edilir hale gelmeyi başarmıştır.

Cevahir Holding bugün 12 ayrı şirketinde 300 ü teknik personel olmak üzere 7000 den fazla çalışanıyla , inşaat ,hizmet , sanayi ve madencilik hizmetlerine başarıyla devam etmektedir. Bunun yanında sigorta acentalığı , alış veriş merkezi işletmeciliği , otel işletmeciliği , yatırım ve güvenlik hizmetleri vermek içinde şirketleri bünyesinde bulundurmaktadır.Şirket kurum kültürünü oluşturmuş ve bu değerlere bağlı çalışma sistemini benimsemiştir. Faaliyet alanlarına uygun , gelişim ve değişimi prensip edinmiş , dinamik , deneyimlerini sahaya yansıtan ve başarılı olmak isteyen, yurt içi ve ya yurt dışında çalışma imkanlarıyla personel adaylarının başvurularını değerlendirmektedir.

Cevahir Holding İletişim Bilgileri
Adres; Darülaceze Cad. No: 29 Okmeydanı / Şişli / İstanbul

Cevahir Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cevahir Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cevahir Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. orhan aydemir dedi ki:

  Daha önce 77 İnşaat Co. nun kuzey ve güney IRAK projelerinde 8 yıl boyunca mekanik tesisat ustası, boruculuk kaynak ve bakım onarım ustası olarak çalıştım. Mersin’de ATAŞ Rafinerisinde borucu kaynak ve mekanik montaj bakım onarım ustası olarak çalıştım. Son olarakta İstanbul 3.cü hava limanı projesinde İGA A Ortaklığı ana firmada sulu sistem kum eleme makinelerinin ve de beton santrallerinin bakım onarım ustalığında görev aldım. Ancak maaş probleminden dolayı kısa süre çalıştım buradan ayrıldım. Şu an itibariyle boş olup, firmanızın yurtdışı projelerinizde görev almak istiyorum.

 2. yıldırım özer dedi ki:

  iyi günler ben yıldırım öncelikle ilgili insankaynaklarına ve direktörlüyüne ve iş veren yönetim kuruluna ve makina ikmal gurubuna ve tüm ilgililerine saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum. benim 12 yıllık inşaat şantiyeleri tecrübelerimle iş makinaları operatörü olarak teleskopik manıtou forklift. telehander ve loder operatörü olarak iş başıvurusunda bulunuyorum tüm inşaat şantiyeleriniz için. baraj inşaatları havaalanları inşaatları ve konut inşaatları ve köprüler ve villa inşaatları ve diyer tüm inşaat projeleriniz için iş başıvurusunda bulunuyorum saygılarımı ve teşekkürlerimi iletiyorum iyi günler.

 3. Abdurrahman çanak dedi ki:

  Argon elektrot boru kaynakçısıyım, sertifikalı aynı zamanda demir doğrama ve ferforje ustayım. Her turlu imalat ve montaj deneyimim var, 20 yıllık ustayım, 34 yaşimdayım, yurtdışı tecrubem var. iyi Makedonca ve ingilizce biliyorum. Bir pozisyon verilse yararlı olabileceğim bir işte sizinle çalışmak isterim.

 4. kazim unal dedi ki:

  Merhaba ben alçı boya, ince işçilik formeniyim. 25 yıllık iş tecrübemle ekibimle birlikte yurt dışı projelerinizde sizinle çalışmayı isterim. Yurt dışı tecrübemiz vardır.

 5. medeni dedi ki:

  Merhaba ben Medeni. Aydın’da iş arıyorum, iyi bir kalipci ustasiyim. Proje’den anlarım. Yurtdışı Projeler de çalışmak isterim. 10 kişilik ekibim var, yıllardır yurt dışında çalışıyorum. Enka inşaat yapı merkezi inşaat ant yapı İnşaat da çalıştım.

 6. Mustafa Arıcan dedi ki:

  İnşaat Teknikeriyim. Çorum Hitit Üniversitesi mezunuyum. Yurt içi yada Yurt dışında çalışmak istiyorum.

 7. MURAT BULUT dedi ki:

  SELAM, YURT DIŞINDA İŞ ARIYORUM. İNŞAAT KALIP USTASIYIM, PLAN VE PROJEDEN COK İYİ ANLARIM. AYRICA OPERATÖRÜM, BELGELERİM MEVCUtTUR. EKİP AYARLANIR, ACİL İŞ ARIYORUM.

 8. Osman dağdan dedi ki:

  Biz bir ekip olarak calisiyoruz. Ekibimiz 5 kisiden olusur. Usta sayisi 3, iki kaynakcidan olusmaktadir. Meslegimiz demir dograma ve celik uzerine.

BİR YORUM YAZ