Çetinler İnşaat İş Başvurusu

1998 senesinde kurulan Çetinler İnşaat, kurulduğu günden bugüne üstlendiği tüm inşaat işlerinde başarı elde etmiş bir firmadır. Deneyimli bir kadroyla hizmet veren Çetinler İnşaat konusunda uzman bir proje taahhüt firmasıdır. Kuruluş felsefesi olarak inşaat sektöründeki teknik ve bilimsel tüm bilgileri projelerine aktarmayı benimsemiş Çetinler İnşaat, Ankara inşaat firmaları arasında öncü bir konumdadır. Saha deneyimi yüksek olan firma, alt yüklenicileri ve paydaşlarıyla etkin bir koordinasyon halinde, ulusal bir şirket konumundadır. Ülkenin her köşesinde taahhüt projeleri yürüten Çetinler İnşaat, yönetim sistemindeki uzmanlığıyla taahhüt ettiği işleri zamanından önce teslime den bir firma olarak bilinmektedir. Bu yapısıyla tüm kurum ve kuruluşların takdirlerini kazanan firmanın uzun vadedeki hedefi kalıcı ve nitelikli proje üretimlerini sürdürmek, sektörde edindiği saygın yeri korumak ve daha büyük projelerle yurt dışına açılmaktır.

Çetinler İnşaatın geniş bir makine parkı, sağlam finansal kaynakları ve yetkin bir yönetim kadrosu bulunmaktadır. Değerlerini, sorumluluk ve iş ahlakına saygı, kalite ve deneyim, güvenirlilik, insana ve çevreye saygı, hedef odaklı işleyiş, koşulsuz müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş Çetinler İnşaat geleceğe güvenle bakan firmalardandır. İlkelerini; Çalıştığı kuruma yük olan değil, yükü alan bir yaklaşım belirlemek; Proje şartnamelerini koşulsuz olarak yerine getirirken, bitim tarihinden önce projeyi teslim etmek; Tüm mevzuata ve yürürlükteki hukuk kurallarına bağlı bir iş sunarken, sözleşme hükümlerine de harfiyen uymak; Çevre dostu ve uygun malzemeler kullanmak; Tüm mühendislik ve sektörel gelişmelerin takip edilerek bu teknik bilgilerin projelere aktarımı; Kurumsal eğitimlere önem vererek özellikle iş sağlığı ve güvenliği alanında tüm personelleri eğitmek olarak benimsemiştir.

Çetinler İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Adnan Menderes Cad. No: 60 Kat:1 D:2 Menemen – İZMİR

Çetinler İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetinler İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetinler İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ