Çetinkaya Mağazası İş Başvurusu

Çetinkaya Mağazası 1957 yılında hazır giyim sektörüne dayalı olarak Ümraniye kurulmuş ve günümüzde dev mağazalara ve üretim fabrikalarına sahip olan köklü bir marka değerini kazanmıştır. Azim ve inançla girişim sağladıkları bu yolda ilk etapta 25 m2’lik bir dükkan içerisinde günde sadece bir gömlek üretimi yapan Çetinkaya bugünün tarihiyle toplam’da 2 adet gömlek fabrikası ve 100’den fazla şapka, ayakkabı ve birçok aksesuar ürününe sahip fabrikaya sahip dev bir marka halini almıştır. Yıllık bazda 3.000.000’a yakın gömlek, 100.000 takım elbise, 25.000 pardesü, 25.000 kaban ve 1.000.000’dan fazla pantolon üretimi gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde sürdürdükleri bu eşsiz iş potansiyeli sayesinde günümüzde dev bir marka olan Çetinkaya 2 kişilik başladığı 1957 formatlı faaliyetlerine günümüzde 4.000’e yakın dev kadro çalışanı ile yüksek potansiyel göstermektedir.

Tekstil alanının dışında birçok farklı alana da yararlar sağlayan marka 2 öğrenci yurdu, 3 lise ve 4 adet camii yaptırmıştır. Bunların yanı sıra birçok okul ve camii inşaatında da yardımda bulunan dev marka yıllardır hem kendi alanında hem de birçok alanda faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüş ve günümüze kadar istikrarlı bir şekilde yoluna devam ederek dev bir marka değerine sahip olmuştur. Son teknoloji cihazlar ile donatılan modern mimari fabrikalarında yüksek üretim hacmi ile Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ülkelerine de ihracatlar sergilemektedir. Binlerce kişiye istihdam sağlayan marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek olan öncü bir kuruluştur.

Çetinkaya Mağazası İletişim Bilgileri
Adres; Ümraniye, Dudullu Yolu, 569, 34776 Esenşehir, Ümraniye, İstanbul

Çetinkaya Mağazası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetinkaya Mağazalarında kariyer yapabilirsiniz. Çetinkaya Mağazası insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ