Çetin İşletmeleri İş Başvurusu

Çetin İşletmeleri 1981 yılında karayolları ve ulaşım altyapısı alanlarına dayalı olarak faaliyetlerde bulunmak üzere kurulmuş ve günümüzde dev bir marka haline gelmiş işletme olarak çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak 1981 yılından 1990 yılına kadar göstermiş olduğu faaliyetlerde başarılı işler sergileyerek hızla büyümüş olup, günümüzde yeni adıyla olan Onur Taahhüt Taşımacılık İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi adı altında tekrar’dan kurulmuştur. Yeni adıyla tüm işlerine kaldığı yerden devam eden Çetin İşletmeleri, Türkmenistan, Moldova, Hırvatistan, Ekvator Ginesi, Umman ve Ukrayna gibi büyük ülkelerin önemli projelerinde yer alarak başarılı bir şekilde faaliyetler göstererek günümüzde Türkiye’nin yurtdışında faaliyet gösteren en önemli kuruluşlarından biri olmuştur.

Başarılı faaliyetlerin ardından TS-EN-ISO 9001 ve ISO 14001 Kalite ve Çevre Sistemi belgelerine layık görülmüş olup tamamen üstün kalite standartları üzerinde faaliyetler sergilemiştir. Ukrayna konumlu bulunan 3 farklı şantiye ve asfalt plenti tesisleri kurarak yapmış olduğu köprü, yol, kavşak, alt ve üst yapım çalışmalarının yanı sıra bakım ve onarım işlemlerini de kaliteli bir şekilde tamamlayarak büyük bir referans sahibi olmuştur. Ukrayna’da yapılan çalışmalar neticesinde Ukrayna Cumhurbaşkanı tarafından üstün hizmet madalyasına layık görülen Onur Taahhüt’ün bu başarıları bununla bitmeyip birçok dünya ülkesinde aldıkları ödüller ve başarılar sayesinde Türkiye’nin gururu olmayı başarmıştır. Çok sayıda kişiye istihdam sağlayan marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmuştur.

Çetin İşletmeleri İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Çevre Otoyolu İncek Mevkii 5. km 06830 Gölbaşı – ANKARA

Firmanın Ukrayna Kiev, Lviv, Rivne, Yagotyn ve Moldova Kişinev‘de de ofisleri bulunmaktadır ve bu ülkelerde de personel çalıştırmaktadır. Yurt dışında çalışmak isteyenler de alt kısımda yer alan iş başvuru formunu doldurabilirler. Ayrıca firma iletişim numaraları üzerinden yurtdışı çalışma fırsatları hakkında bilgi alabilirsiniz.Çetin İşletmeleri Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetin İşletmeleri firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetin İşletmeleri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatih pınar dedi ki:

    Orta derecede rusca biliyorum ukraynada calismak istiyorum

BİR YORUM YAZ