Çetaş İş Başvurusu

1975 yılında otomotiv perakende sektörüne dayalı kurularak Türkiye’nin en büyük otomotiv bayiliklerini bünyesinde barındırarak günümüze kadar başarılı bir yükseliş gösteren Çetaş, 30 yıldan fazladır bu alanda başarı göstermiş köklü bir marka olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. İzmir ve İstanbul’da Ford, Dacia, Opel, Isuzu ve Ford kamyon markaları üzerine satış, servis ve yedek parça hizmetleri sayesinde bu markaları ülkemizde temsil ederek herkese başarılı bir hizmet sunma planında olan Çetaş, günümüzde Türkiye’nin önde gelen otomotiv sektörünün markalarından biri olarak yoluna devam etmektedir. Türkiye’nin bağımsız en büyük şirketlerinden biri olarak göstermiş oldukları bu iş potansiyeli sayesinde kısa sürede büyüyerek günümüze kadar isim markasını korumuş bir potansiyele sahiptir.

Perakende ve filo müşterilerine farklı alternatifler sunarak kendilerine satış sonrasında da destekte bulunan Çetaş, müşterilerinin sürekli ilgisini çekmiş ve tercih sebebi olmasını sağlamıştır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan dev marka, hafif ticari araç ve ağır ticari araç üzerine yüksek satış potansiyeli göstermiş bir kuruluş olarak oldukça göz dolduran bir performans sergilemiştir. Yıllardır otomotiv sektöründe sunmuş oldukları perakende satış hizmetlerinde müşterilerinin ne istediğini bilen ve buna takriben kendilerine en uygun aracı sağlayarak memnun kalmalarını sağlamıştır. Birçok çalışanına istihdam sağlayan firma, aynı zaman’da ülke ekonomisine destek olmuştur.

Çetaş İletişim Bilgileri
Adres; Orhanlı, Güney Yan Yol Cad. No:33, Tuzla İstanbul

Çetaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çetaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çetaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ