Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi İş Başvurusu

14 mart 1827 tarihinde kurulmuş olan İstanbul Üniversitesin’den 1967’de ayrınldığından bu yana tıp fakültesi ve hastane olarak hizmet göstermektedir. Aynı zamanda İstanbul Tıp Fakültesi ile beraber İstanbul Üniversitesi’nin içerisinde bulunan iki tıp fakültesinden biridir. Adını bulunduğu semte de ismini vermiş olan Cerrah Mehmet Paşa’dan alır. Türkiye’nin teori ve pratik tıp eğitimi alanında önde gelen üniversitelerindendir. İngiizce (1987 yılından bu yana) ve Türkçe olarak iki farklı dilde eğitim vermektedir. Dünyada gelişen tıp ve ilerleyen teknolojinin büyük bir kısmı ülkemize önce bu fakülte hastanesi sayesinde gelmiştir. Akademik rengi bordodur.

Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Kalp Damar Cerrahisi konusunda ülkenin en iyi hastanelerinden biridir. Bunun dışında Acil Tıp ve Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümleri de hatırı sayılır seviyededir. Nükleer Tıp bölümü de bulunmaktadır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nin toplam 1656 yatak sayısı bulunmaktadır. Bu sayıyla İstanbul’daki en büyük devlet hastanedir. 1981 yılında cerrahi iç hastalıklar bölümü, 1990 yılında 1000 kişi kapasiteli oditoryum hizmete açıldı. Ülke tıp tarihi ile ilgili bir çok kaynağa ulaşabileceğimiz Tıp Kültürü Birimi 2004 yılında açıldı. 1995 yılında ise Bilgi İşlem Merkezi kuruldu.

14 aralık tarihinde burayı ziyaret eden Mustafa Kemal Atatürk hastanenin bir at nalı şeklinde sahile kadar uzanması gerektiğini dile getirmiştir. Bu istek gerçekleşmiştir. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi şu anda 2.525 personel ile hizmet vermektedir.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 34098 Cerrahpaşa Fatih / İstanbulCerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi Kariyer Olanakları
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi personel alımı için iletişim sayfası üzerinden hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Hastane insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. yılmaz dedi ki:

  vasıfsız işçiyim iş arıyorum

 2. Ayla dedi ki:

  Temizlik işinde çalıştım medipol hastanesinde şuan iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. EROL TESLİM dedi ki:

  %76 enggeli Böbrek nakiili pc bilgim vardır engelli kadrosundan iş arıyorum.

 4. yüksel dedi ki:

  Hastanenizin çamaşırhane bölümünde çalışmak istiyorum, terziyim. İşe ihtiyacım var.

 5. suleyman dedi ki:

  Askerde saglikciydim, sıhhiye olarak gorev yaptim. Hastanenizde calismak istiyorum.

 6. Cengiz yaman dedi ki:

  Ben KOCA MUSTAFA PAŞA’da ikâmet etmekteyim; 14 yıldan beri Yedikule’de esnaflık yapmaktayım.
  Lise 1’den terkim, insani ilişkilerim gayet iyidir ve bu konuda kendime güvenirim. Hastanemizde bana uygun bir iş arıyorum.
  Saygılarımla

 7. Zehra kocaman dedi ki:

  Şu an okuyacak mısınız bile bilmiyorum.

 8. Zehra kocaman dedi ki:

  Merhaba
  Ahçıyım,
  Öğretmen oldum,
  Temizlik yaptım,
  Esnaflık yaptım,
  10 senelik iş hayatımda sizce hangisiysem.

 9. umit kurt dedi ki:

  Elektrik ve elektronik balıkçısı olarak çalışmak istiyorum 10 yidir bu meslekteyim

 10. semih dedi ki:

  hasta yönlendirme ve ya hasta danışmanlıgında çalışmak istiyorum ne olursunuz bana yardım edin beni bu numaramdan arıyabilirsiniz.

 11. semih dedi ki:

  askerden yeni geldim açık liseyi dışardan okuyorum hastanenizde çalışmak istiyorum.

 12. SEMA ÖZTÜRK dedi ki:

  Bayrampaşa murat mahallesinde ikamet ediyorum. Bir kızım var, eşim kamu görevlisi, 45 yaşındayım. Daha önceleri 15 sene esnaflık yaptım, konuşma ve iletişimim iyidir. Kendime güveniyorum. Eşime destek olmak amacıyla kurumunuzda uygun bir işte çalışabilirim.

BİR YORUM YAZ