Anasayfa / Denizcilik Haziran 8, 2015

Cemre Tersanesi İş Başvurusu

2004 yılına kadar ağırlıklı olarak gemi raspa ve boya işleri yürütmüş olan Cemre Mühendislik Gemi İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1996 kurulmuştur. Sürekli yeniliğe ve gelişime açık olan firma 2005 yılından itibaren değişim kararı almıştır. Yaptığı AR-Ge çalışmaları neticesinden teknolojik gelişimi ve kalite standartlarının daha da ileriye götürülmesi planlandı.

Cemre tersanesi Yalova-Altınova tersane bölgesinde 70 bin metre kare alana kurulu yıllık 12 bin ton saç işleme kapasitesine sahiptir. çok sayıda kalite belgesine sahip firma 2 adet özel amaçlı platform destek gemisinin inşasına başlanmıştır. Şirket çok sayıda alt yapı, üst yapı geliştirme projesi yürütmektedir. Norveç firması Havyard Grup A.Ş. ile işbirliği içerisindedirler. Öze l amaçlı platform destek gemileri, kuru yük gemileri, balıkçı gemileri haricinden müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak özel üretim gemilerde yapmaktadırlar. Siparişini aldığı gemileri tepeden tırnağa anahtar teslim şekilde kendileri üretmektedirler. Cemre Tersanesi’nin ürettiği çeliklerin kalitesi dünya standartlarındadır. Haliç metro köprüsü inşaatında kullanın çelik aksam firmadan sağlanmıştır. Her yıl onlarca gemiyi üretip teslim etmektedirler.Teknoloji ve insan kaynaklarına büyük bütçeler ayıran şirket uluslararası başarısını daha ileriye götürebilmek adına yatırımlarını şekillendirmektedir. Çevre koruma ile ilgili tüm yasal prosedürlere harfiyen uymaktadırlar. İşçi ve çalışan güvenliği şirketin önceliklerinden bir başkasıdır.

2014 yılında 65 bin metre karelik yeni tesise kavuşan firmanın Yönetimi Kurulu Başkanı Orhan GÜLCEK’tir.

Cemre Tersanesi İletişim Bilgileri
Adres; Altınova, Tersaneler Bölgesi Parsel B11, Yalova

Cemre Tersanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cemre Tersanesinde kariyer yapabilirsiniz. Cemre Tersanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Cemre Tersanesi İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Cengiz uysal Haziran 30, 2015

  Daha önce çalışmış olduğum isg bölümü yada portal vinc alanlarında formenlik yapmış bulunmaktayım. Cemre tersanesi bünyesinde bu alanlarda çalışmayı arzu etmekteyim isg eleman sertifikası portal vinc sertifikası ilk yardım sertifikası agar işlerde calısabilir sertifikalarım mevcuttur.

 2. ahmet Aralık 15, 2015

  Sayın Cemre sizlerle calışmak istiyorum, montaj ustasıyım.

 3. Naim AKDENİZ Şubat 1, 2016

  Gaz altı kaynak ustasıyım sizinle çalışmak isterim.

 4. Ahmet sen Şubat 6, 2016

  Besıktas tersanesı 1.5 sene hatsan tersanesı, 1 sene tersan da da 6 ay olmak uzere is yapmaktayım. 2006’dan berı tersane işlerınde calıstım. İşlerden iyi anlarım, tecrubem var. Şu an calısmıyorum, sızınle calısmak isterım.

Yorum Yap