Cem Denizcilik İş Başvurusu

Merkezi İstanbul Kadıköy’de bulunmaktadır. toplam 4 adet kuru yük gemisi bulunmaktadır. bunlar Aspana, Cecela s, Ece s ve İsmail Şener’dir. Son yıllarda gelişen vizyonları ve yatırımlarıyla sektörde söz sahibi konuma geçmeyi hedeflemektedirler. Yük taşımacılığı konusunda AR-GE çalışmaları yürüten firma müşteri memnuniyetinin zaman ve paradan tasarruf olacağı bilincinde hareket etmektedir. Kurduğu ufak çaplı gemi filosuyla piyasa adından söz ettirmektedir. Son yıllarda gelişen ve tecrübe kazanan yapısı sayesinde hizmet verdikleri sektörde güven veren firmalardan biridir.

Şirket uluslararası yük taşımacılığı yapmaktadır. 2011 yılından verdikleri hizmetlerle ve yatırımlarla isimlerinden sıkça söz ettirmektedir. Merkezi Yalova’dadır. Hali hazırda bu kentte Yalova Yüksel Tersanesi ismini taşıyan yeni bir tersane yatırımı da bulunmaktadır.

Cem Denizcilik gelenekselleşmiş ve nesilden nesle aktarılmış denizcilik ilkelerine sıkı sıkıya bağlı hareket eder. Çalışanlarını ve personelini son derece titizlikle seçmektedir. Personelinin asla hata affetmeyecek bir sektörde çalıştığının bilincinde hareket eder. İşçi güvenliğine ve gemi donanımı modernizasyonuna son derece titizlikle ve önemle yaklaşırlar.

Çevreye duyarlı hareket etmeye son derece özen gösterirler. Şirket bu duyarlılığın ekonomi süreklilik ve sosyal yaşam için vaz geçilmez olduğunun bilincinde hareket eder. Çevreyi korumayla ilgili tüm yasalara harfiyen uymanın hayati olduğunu, bunu şirket politikası haline getirerek uygulamanın insani bir görev olduğunu ilke edinmiştir.Cem Denizcilik hızla büyüyen, yeniliğe ve gelişmeye açık bir şirket politikası benimser.

Cem Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres; Koşuyolu Katip Salih sokak No 107 Kadıköy İstanbul

Cem Denizcilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cem Denizcilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cem Denizcilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Ömer Lütfi dogdu dedi ki:

  Merhabalar ben Ömer Lütfi doğdu yeterlilik Yağcı görev. Fitter tornam okjisen gazaltı elektrik kaynaklarım. Vardır en son ince denizcilik den ayrıldım aramanı rica ederim. Saygılarımla golaydir gelsin

 2. bekir demirel dedi ki:

  Tum evraklarim tamam gemiciyim her isi yaparim

 3. ümit ulaş dedi ki:

  Ben Ümit Ulaşlı, lise mezunuyum. Askerliğimi bahriyeli olarak avcı bot gemisinde makineci olarak görev yaptım. Gemi adamı cüzdanım var, pasaportum da var yağcı olarak ise ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. adem kandemir dedi ki:

  Tüm evraklarım hazır, gemiciyim. Kamorot olarakda olabilir.

 5. onur dedi ki:

  İyi günler, yeterliliğim yağcı. Tüm evrakların hazırdır.

 6. murat dedi ki:

  Iyi gunler ilaninizi gordum internette, gv lostromosuna ihtiyac varmis. Gemi vinc ehliyetimde vardir. Tum evraklarim tamdir, gorusebiliriz. Su an bostayim, iyi calismalar.

BİR YORUM YAZ