Çeltikçi Belediyesi İş Başvurusu

Burdur Çeltikçi Belediyesi personel alımı yapıyor mu? Çeltikçi Belediyesi iş ilanları ve belediyelerde çalışma şartları hakkında genel bilgiler.

Tarihi bir ilçe olan Çeltikçi kazası Burdur iline bağlı olmaktadır. Tarihi ve doğa kapsamında ülkemiz adına önemli bir ilçe olan Çeltikçi ilçesi bilinen en eski yerleşim alanlarından biri olmaktadır. Tarihi kapsamda incelemeye aldığımız ilçenin bilinen en eski tarihi ise M.Ö. 4.000 dolaylarında yer aldığı bilinmektedir. Antik bir ilçe konumunda olan güzelliklerini yapılarıyla gün yüzüne çıkaran tarihi şehir günümüz uzman arkeologları tarafından halen çalışmalar sergilenerek tarihin gün yüzüne çıkmasını sağlamaktadırlar. Birçok devletin hükümdarlığı altında kalmış olan Çeltikçi ilçesi günümüz Türkiye Cumhuriyet’ine armağan kalmıştır. 2015 TÜİK verilerine göre ilçede toplamda 5.278 kişi yaşamını sürdürmektedir.Ekonomik açıdan baktığımız ilçenin toprak yönüne dayalı arazi zenginliği oldukça yüksek seviyede olmaktadır. Bu nedenle ilçedeki birçok kişi genellikle elverişli arazilerde sebze ve meyve başta olmak üzere çok sayıda tarımsal ürün üzerinde yetiştiricilikle uğraşmaktadır. Tarımın yanı sıra küçükbaş ve büyükbaş hayvan yetiştiriciliği üzerine de oldukça iyi bir performans sergileyen halk, ilçenin ekonomik seyrini büyük bir oranda bu iki faaliyet üzerinden sağlamaktadır. Sanayinin az da olsa gelişmiş olması ilçeye olabildiğince katkı sağlamakta. Ayrıca her yıl belirli zaman aralıklarında çok sayıda farklı alana dayalı istihdamlar sunan Çeltikçi Belediyesi bu doğrultuda çok sayıda kişiye iş imkanı sağlayarak ilçenin ekonomik düzeyini iyileştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunmaktadır.

Çeltikçi Belediyesi Kariyer Olanakları
Bazı dönemler bünyesine işçi alımı yapan Çeltikçi Belediyesi, bu alımları İşkur aracılığıyla açıklamaktadır. Bu alımlar genelde KPSS ve benzeri devlet sınavlarından alınan puanlara göre yapılmaktadır.

Çeltikçi Belediyesi personel alımı yaptığında Facebook sayfamızda anlık olarak yayınlıyoruz. Facebook sayfamızı alt kısımdan beğenebilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden belediyelerin iş ilanlarını takip edebilirsiniz; Belediye iş ilanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ