Çelikler Market İş Başvurusu

Çelikler Market ilk etapta Ağrı’da 25 metrekarelik bir dükkân içerisinde faaliyetlerine başlamış olup daha sonrasında ise Ankara’ya taşınarak 1986 yılında ilk mağazasını açarak faaliyetlerine burada devam etmiştir. Yıllar boyunca büyük başarılarla kat ettikleri yolda yılmadan ve ilk günkü azimle devam ettiren Çelikler Market, daima müşterilerinin daha sağlıklı, daha kaliteli ve bol çeşitlilikte ürünler üzerine alışveriş yapmasını sağlamıştır. Müşterileri tarafından sürekli tercih edilen Market, günümüzde birçok şubeye ulaşmış ve Ankara’nın birçok yerinde müşterilerine kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Temelleri Ankara/Ulus’ta atılan Çelikler Market günümüzde şehrin birçok yerinde hizmet verdiği alanda yerli ve yabancı birçok markayı mağazalarında barındırarak kişilerin daha rahat bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlamıştır.

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan marka, aynı zaman’da çağdaş çalışma kültürünü iş potansiyeli ile birleştirerek insanların daha memnun kalacağı güler yüzlü bir alışveriş imkânını insanların huzurun sunmaktadır. Saygın ve sorumluluk sahibi personel kadrosu sayesinde sürekli müşterilerinin ilgi odağı haline gelmiş olan Çelikler Market, kalitenin ve güvenin öncü adreslerinden biri olarak faaliyetlerini başarı bir grafik sergileyerek daha farklı alanlara yatırım yapmak için hazırlanmaktadır. Sürekli kendini geliştiren ve çağa ayak uyduran faaliyet işleyişleriyle daha kültürlü bir zemin hazırlayan marka, birçok kişiye istihdam sağlamış olup aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek veren kuruluşlar arasında yer almıştır.

Çelikler Market İletişim Bilgileri
Adres; Yenimahalle / Gimat / Ankara

Çelikler Market Kariyer Olanakları
Süpermarket insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelikler Markette kariyer yapabilirsiniz. Çelikler Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ