Çelikkol İş Başvurusu

1998 yılında Konya’da hidrolik ve pnomatik sektörüne dayalı hizmet vermek adına kurulan Çelikkol, günümüze kadar sürdürülebilir başarılı bir iş potansiyeli ile faaliyetlerini sürdürmüş kaliteli bir kuruluştur. Hizmetleri arasında sektörüne dayalı çeşitlilik sunan firma entegre çözümler sunan, takım çalışmasına uyum sağlayan, yaratıcı ekip ruhuna sahip ve emsalsiz işleyişi ile daima müşterilerinin ilgisini çekmiş olup, tercih sebebi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kaliteyi müşterilerinin önüne süren Çelikkol, istikrarlı bir şekilde firma vizyonunu koruyarak günümüze kadar güvenin ve güler yüzün adresi olmuş ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutacak çalışmalara imza atmıştır. Günümüze kadar yapmış olduğu işlerin haklı gururunu yaşayan marka ileri teknolojinin en büyük takipçilerinden biri olarak sürekli kendini geliştirmiş ve bu doğrultuda işleyişine yansıtmış bir markadır.

Müşterileri arasında büyük, orta veya küçük işletmeleri sınıflandırmadan müşteri gözü ile değil markanın bir parçası olarak görmüş ve hidrolik alanında yapmış olduğu çalışmalar ve kazandığı tecrübeler sayesinde bu sektöre dayalı öncü bir marka olmuştur. Yıllarca emek verdiği alanda büyük gelişmeler sağlayan Çelikkol, kurumsal kimliğini daima el üstünde tutarak başarıdan başarıya koşmuş bir markadır. İnsanlara en kaliteli ürünleri tedarik eden marka müşterilerinin daima memnun kalmasını ve satış sonrasında bile kendilerine sürekli destek olarak hiçbir sorun yaşamamalarını sağlamıştır. Çok sayıda çalışanını istihdam eden marka, aynı zaman’da Türk ekonomisine de oldukça destek olmuş bir firmadır.

Çelikkol İletişim Bilgileri
Adres; Ovaakça Santral Mahallesi, Yeni Yalova Yolu Caddesi, No: 636 / A-B-C Osmangazi, Bursa

Çelikkol Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelikkol firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelikkol insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ