Çelik Motor İş Başvurusu

26 Şubat 1960 yılında Anadolu Grubu bünyesinde kurulan Çelik Motor, ilk etapta limited şirketi olarak faaliyetlerine başlamış olup, Mayıs 1970 yılında ise Anonim Şirket unvanına sahip olarak günümüze kadar büyük bir başarı elde etmiş ve alanında dev bir marka olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Bugün 56 yaşında olan Çelik Motor, kurulduğu günden bugünlere kadar hep aynı kalite ve özveri içerisinde sürdürdüğü hizmetlerinden dolayı birçok ödüle layık olmuştur. Üretmiş olduğu ürünler sayesinde otomotiv sektörünün de gelişmesini sağlayan marka, yarım asırdır kalitesinden ödün vermeden başarılı bir grafik sergilemeye devam etmiştir. Kurulduğu ilk günkü ismiyle günümüze kadar değişmeyen sektörüne layık olarak Türkiye’nin en eski şirket unvanını taşıyan bir marka olmanın gururunu yaşamaktadır.

Aynı zaman’da sektörüne bağlı birçok alanda faaliyetler gösteren Çelik Motor, 1966’da Skoda Kamyonetleri üzerine satışlarını gerçekleştirerek ilk atılımını yapmış ve hemen ardından sırasıyla 1985’te Lada distribütörlüğünü alarak bu markanın araç satışlarını gerçekleştirerek piyasada kendinden bir hayli bahsettirmiştir. Bunun yanı sıra bir süre satışı gerçekleşen Lada’nın 1989 ile 1993 seneleri arasında büyük bir satış potansiyeli yakalaması Türkiye’de 1. Sıraya yerleşmesine yardımcı olmuştur. Bunların yanı sıra Çelik Motor 1986’da Honda otomobilleri üzerine gerçekleştirdiği faaliyetlerini 1992 senesinde Anadolu Honda’ya devretmesiyle sona ermiştir. Birçok kişiye istihdam sağlayan Çelik Motor, aynı zaman’da Türk ekonomisinin de canlanmasında büyük pay sahibi olmuştur.

Çelik Motor İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Balkan Caddesi No: 58 Buyaka E Blok Tepeüstü Ümraniye İstanbul

Çelik Motor Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çelik Motor firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çelik Motor insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ