Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi İş Başvurusu

Celal Bayar Üniversitesi’ne bağlı Hafsa Sultan Hastanesi 1994 senesinde Sağlık Bakanlığı’nın izni ile 1995 senesinde hasta kabul hizmetlerine başlamıştır. Hastane’nin kurulumundan günümüze kullandığı slogan “Sağlığınız emin ellerde” şeklindedir.

Hastane bünyesinde kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi birimleri dışında tüm sağlık hizmetleri verilmektedir. 2015 senesinde bu birimlerin de Uncubozköy yerleşkesinde hizmete girmesi beklenmektedir. Hastane bünyesinde kemoterapi merkezi , diyaliz merkezi , gastroenteroloji bölümü , tüp bebek merkezi , pet-bt görüntüleme ve tetkik merkezi , yeni doğan yoğum bakım ünitesi ve kornea bankası gibi çok değerli hizmet birimleri yer almaktadır. Yine 2015 senesinde radyasyon onkolojisi bölümü , sterilizasyon merkezi , kozmotoloji merkezi , böbrek nakli merkezi ve kemik iliği nakli merkezi birimleri de hizmete açılarak hastalarına hizmetler verecektir.

Hastanenin başarıyla sürdürdüğü süreç yönetimindeki gelecek hedefleri: uluslar arası tanınan bir hastane olmak , hasta beklentilerini karşılayarak memnuniyeti artırmak , kurumsal etik değerlere bağlılığı artan , sosyal sorumluluğu yüksek , çalışanlarının rahat – mutlu ve huzurlu olacağı , sağlık eğitimi ve referans akademik kurum olarak akredite üniversite hastanesi olmaktır.

Hastanenin Başhekimliği’ni Prof. Dr. Emin Kurt Aralık 2014 tarihinden bugüne yapmaktadır.Hastane idari , teknik ve hizmet kadrosu olarak 100 den fazla personeli ile hizmet vermektedir. Personel alımlarını memur kadrosundan ya da açıktan alım şeklinde yapmaktadır. İhale yöntemi ile verilen bazı hizmetlerde de aracı şirket personeli değerlendirilmektedir.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Uncubozköy Kampüsü – Manisa

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ