Çebitaş İş Başvurusu

1964 yılında Halis ÇEBİ tarafından ilk etapta iki tezgahlı bir atılım ile gerçekleşen macera akabinde ÇEBİTAŞ DEMİR ÇELİK ENDÜSTRİSİ ANONİM ŞİRKETİ olarak temelleri atmış ve günümüze kadar sürdürülebilen kaliteli bir iş potansiyeli göstermiştir. Halis ÇEBİ, göstermiş olduğu büyük atılım ve girişimler neticesinde bulunduğu sektöre dayalı olarak pazar payını arttırmak ve aynı zamanda ülkenin demir çelik sektörünün kalkınması adına birçok projede yer almıştır. Türkiye’nin bu sektörde modern bir hal almasını kurgulayan Halis ÇEBİ 1979 senesinde modern mimari yapısı ve yüksek kapasite hacmine sahip haddehane tesisini Gebze’de projelendirerek faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de ki hammadde sıkıntısında dolayı kendi hammadde tesisini inşa eden ÇEBİTAŞ, 1986 yılında İzmir’de yeni inşa etmiş olduğu Demir/Çelik entegre tesisini faaliyete koyarak büyüme evresini sürdürmeye devam etmiştir.

Tesisin faaliyete geçmesiyle 1989 yılında İsveç teknolojisine sahip yeni cihazları sayesinde çelikhane tesisinde çelik kütük üretimlerine başlayarak büyük başarılar göstermiş olup, müşterileri tarafından sürekli tercih halini almıştır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde işleyişlerini devam ettiren ÇEBİTAŞ, entegre tesisinin kurulmasıyla başarıların ve ekonomik işleyişin ardından daha sonrasında ise Fransız yapımı ABB teknolojisi ile modernize edilmiş yeni haddehane tesisini 1994 senesinde faaliyete geçirerek sektördeki gücünü tüm rakiplerine göstermiştir. Üstün başarılarla anılan ÇEBİTAŞ, günümüzde birçok kişiye istihdam sağlamış ve ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunmuştur.

Çebitaş İletişim Bilgileri
Adres; Nemrut Sanayi Bölgesi Yeni Foça Yolu 2. Km Aliağa – İZMİR

Çebitaş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çebitaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çebitaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ