ÇBS İş Başvurusu

ÇBS, ilk etapta İstanbul’da mütevazi küçük bir nalbur dükkânı olarak faaliyetlerine 1943 yılında başlamış ve gelen başarılı bir gidişat ile günümüzde ÇBS Boya Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında 1953 senesinde Alibeyköy’de 8 dönümlük bir arazi üzerine kurmuş olduğu boya fabrikası ile kuruluşunu ilan ederek faaliyetlerini günümüze kadar aksatmadan profesyonel bir şekilde sürdürmüştür. Günümüz Türkiye’sinde büyün bir marka değerine sahip olan ÇBS, kurulduktan az bir süre sonra başarılı bir performans göstermesi üzerine 1958 yılında ham reçine distilasyonu üzerinden üretilen terebentin ve kolofon üretim tesisi inşa ederek ürün üretim yelpazesini genişletmiştir.

Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite üzerinden faaliyetlerini devam ettiren ÇBS, akabinde 1962 yıllarında ise ICI ile yapılan lisans anlaşmasından sonra bir projeye daha imza atmak sureti ile ICI tarafından sağlanan proje bazı olarak faaliyete geçirilen BELCO otomobil boyaları ve sistem üretimleri üzerine işleyişlerine başlayarak fabrika kuruluşunu ilan etmiştir. Bu referans doğrultusunda Almanya’nın ünlü markalarından biri olan Hostmann-Steinberg ile lisans anlaşması sağlayarak her türden mürekkep üretimi sağlayarak piyasa’da büyük bir isme sahip olmuştur. Sürekli olarak müşterilerinin memnuniyetini ön safhada tutacak çalışmalar sergileyen ÇBS, daima müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak erbabında göstermiş oldukları potansiyel güç sayesinde günümüzde birçok kişiye istihdam sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek sağlamıştır.

ÇBS İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Cad. No:140, Çayırova Kocaeli

ÇBS Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda ÇBS firmasında kariyer yapabilirsiniz. ÇBS insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ