Çaycuma Süt İş Başvurusu

Çaycuma Süt 1955 yılında Zonguldak’ta süt üretimi üzerine kurulan modern mimari bir tesis ile günümüze kadar sağlıklı ve temiz süt ve süt ürünler üzerine üretim göstermiş olup, aynı zaman’da halkın bölge halkının istihdam görmesini sağlamıştır. Kurulduğu ilk dönemlerde ufak çaplı mandıra işletmeciliği üzerine faaliyet gösteren firma, akabinde kısa süre içerisinde büyüyerek günümüzde 7.547 m2 kapalı olmak üzere aynı zaman’da 2.164 m2’de açık alana sahip dev bir tesis nihayetini taşımaktadır. Toplam’da 27.000 m2’lik bir alana sahip olan işletmenin günlük süt işleme bazı ise 250 ton olup, kapasitesine her geçen gün daha da arttırarak büyük bir iş potansiyeline sahip olmaktadır. Günümüzde iki farklı fabrika üzerinde faaliyet gösteren marka, her geçen gün daha da büyüyerek farklı atılımlar sergilemekte.

Yarım asırdan fazladır üzerinde üretim sergilediği süt işletmeciliğinde büyük bir marka süksesi yaratan Çaycuma Süt, doğaya ve insana vermiş olduğu kalıtsal değerleri, sunmuş olduğu süt işletmeciliği ile daima daha sağlıklı ve %100 süt oranında hizmet vermeyi amaçlamış bir marka olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Son olarak peynir altı suyu arıtım tesislerinin inşasını bitiren marka, bir yeniliğe daha imza atarak, son teknoloji cihazlar ile donatılan dev tesiste günümüzde birçok kişi istihdam görmekte olup, aynı zaman’da ülke ekonomisine de büyük destekler vermiştir.

Çaycuma Süt İletişim Bilgileri
Adres; 4. Cad. Organize Sanayi Bölgesi Çaycuma / Zonguldak

Çaycuma Süt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çaycuma Süt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çaycuma Süt insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ