Cat İş Başvurusu

1994 yılından bu yana hizmet eden CAT makine alanında bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Borusan grubunun distribütörlüğünde bulunan bu marka Türkiye’nin dışında da birçok ülkede hizmet vermektedir. Bu ülkelerden bazıları; Azerbaycan, Gürcistan ve Kazakistan’dır. Bu ülkelerin her birinde inşaat sektöründe en çok kullanılan marka olma yolunda ilerlemektedir. ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 14001- 2004 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası, ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetim Sertifikası, deklarasyon belgesi, aydınlatma kulesi için CE sertifikası, elektrik panosu için CE sertifikası gibi çeşitli sertifikalara sahiptir. Bu sertifikaların hepsi CAT markasının alanında ne denli yetkin olduğunun adeta bir ispatı niteliğindedir.

Kalite ve çevre politikası kapsamında ülke içi ve dışı bütün standartlara uymayı düstur edinen CAT hem doğaya zararsız hem de insan sağlığı açısından güvenli marka olmak için elinden gelen bütün çabayı göstermektedir. İş makineleri üretiminde bir marka olan CAT en çok tercih edilen marka olma başlığını kimselere kaptırmamaya da devam etmektedir. Bütün müşterilerine yüksek iş ahlakı ile yaklaşan CAT bunun karşılığını piyasadaki saygınlığı ile almaktadır. Sadece satış anında değil satış sonrasında da müşteriye inanılmaz bir önem veren CAT müşteri temsilciliği hizmetleri ile de göz doldurmaktadır. 444 1 228 numarasını tuşlayarak dilediğiniz CAT temsilcisine ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan bütün soruların cevaplarını bu hat yardımı ile bulmanızı sağlayan CAT satış sonrasında da müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir.

Cat İletişim Bilgileri
Adres; Meclisi Mebusan Cad. No.35-37 Salıpazarı / Beyoğlu İstanbul

Cat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Cat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Cat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ