Anasayfa / Fabrika ve Sanayiler Temmuz 12, 2015 605 okunma

Casati Boya İş Başvurusu

Casati Boya iş ilanları ve eleman, personel alımı. Casati Boya iş başvuru formu, insan kaynakları sayfası ve kariyer olanakları…

Hangi zemin olursa olsun, boya yapmak isteyenlerin tek bir önceliği vardır, oda boyanın sürüldüğü yüzeyi en iyi şekilde kapatması ve istenilen güzel ve parlak görünümü sağlaması. Müşterinin boya konusundaki gereksinimlerini çok iyi anlayan Casati Boya, yüzlerce renk seçeneğiyle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

2013 yılından itibaren Dyo Boya Fabrika bünyesinde açılarak üretime başlayan ve günden güne daha çok müşteriye ulaşan Casati Boya, su esaslı iç cephe silikonlu plastik, mat plastik, yakamoz mat, yakamoz ipek parlak, viva ipek plastik, allegro boya, iç cephe son kat boyaları, su esaslı dış cephe son kat boya ve kaplamalar, sentetik boyalar, ahşap boyalar, astar boyalar, ahşap vernikler, sprey boyalar, sprey boyaların yanı sıra, ısı yalıtım sistemleri için üretilen ürünler olarak pek çok ürün seçenekleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Bunun yanı sıra, Casati Boya’nın tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden biri de, kullanıldığı her türlü eşya ve zemin üzerinde oldukça dekoratif ve kaliteli bir görünüm sağlaması. Bu nedenle de özellikle dekoratif amaçlı boyamalar için Casati Boya’nın müşterilerinin yoğun ilgisiyle karşılaştığını da söylemek gerek.Ayrıca Casati Boya, yaptığı pazar araştırmaları sayesinde müşterilerinin beklentilerini ve şikâyetlerini de sürekli olarak takip ederek ürün geliştirme çalışmalarını da sürdürmekte olan kaliteli bir boya üreticisi. Her türlü boya ihtiyacınız için Casati Boya’ya uğramanızda fayda var.

Casati Boya İletişim Bilgileri
Adres; D.O.S.B. 2.Kısım Fırat Cad. No:11 Dilovası / KOCAELİ

Casati Boya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Casati Boya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Casati Boya insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Casati Boya İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap