Çarşamba Amerikan Kültür Koleji İş Başvurusu

100 yıldan fazladır eğitim alanında birçok hizmetlerde bulunan ve bunu gelecek nesillere aktararak sadece Türkiye değil, dünyanın her yerinde göstermiş olduğu başarılarla kanıtlayan Amerikan Kültür Koleji, Türkiye’de bulunan toplam 66 eğitim alanı ile üstün bir başarıya imza atmış ve aynı zaman’da 100’den fazla dil okulu açarak birçok alanda da faaliyetleri bulunmuş bir yapıya sahiptir. Öncesinden 65 farklı kolej binasına sahip olan Amerikan Kültür Koleji, en son olarak Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde açmış olduğu yeni kolej ile birlikte sayısını 66’a çıkararak 2014-2015 eğitim yılında faaliyetlerini başlatmıştır. Çarşamba’nın ilk özel okulu olan Amerikan Kültür Koleji hem bu konuda çok mutlu hem de oldukça heyecan bir şekilde eğitim yılını başlatarak gelecek nesillerin daha kaliteli ve daha medeni bir çatı altında eğitilmesine vesile olmaktadır.

Az miktarda öğrencinin bulundurulduğu sınıflarda biri Türkçe, bir diğer ise İngilizce dili altında eğitim vermek üzere her sınıfta toplam’da 2 öğretmen birden eğitim vermektedir. Yüksek başarıları ile bilinen Amerikan Kültür Koleji, aynı zaman’da öğrencilerine Avrupa Birliği’nden resmi olarak onaylı olan Avrupa Dil Pasasportu vermektedirler. Birçok özel okulun eğitim sisteminden daha farklı bir sisteme sahip olan özel okulun öğrencileri bu durumdan oldukça memnun kalmakta olup, akşamları canlı yayın olarak internet üzerinden ders veren öğretmenleri ile evlerinde oturarak rahat bir şekilde de ders çalışabilmektedir. Bu yenilik Türkiye’de bir ilk olup, birçok okulun yeni projesinde daha yeni yer almaya başlamaktadır.

Çarşamba Amerikan Kültür Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Çay Mah. 32 Sk. No: 21 Çarşamba Samsun

Çarşamba Amerikan Kültür Koleji Kariyer Olanakları
Kolej insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Amerikan Kültür Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Amerikan Kültür Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ