Çarmıklı Holding İş Başvurusu

1948 yılında Ali Rıza Çarmıklı tarafından İstanbul’da kurulan Çarmıklı Holding ilk etapta içme suyu inşaatı üzerine atılan atılımlar doğrultusunda faaliyetlerine başlamış olup günümüze kadar dış ticaretten petrol alanına, mümessillikten savunma sanayiye, sanayi’den sınai hizmetlere kadar birçok farklı sektörde boy göstermiş öncü ve lider konumdaki şirketleri ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalara imza atmıştır. Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüme evresine erişen Çarmıklı Holding, sahibi olduğu tüm şirketlerin sırrını büyük azim ve profesyonel çalışma kriterlerine borçlu olduğunu ve bu doğrultuda hedefinden şaşmadan hep aynı kalite ve özveri içerisinde çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ettirmiştir.

Ardı ardına gelen büyük başarılar ile durmadan büyümek isteyen holding bünyesi Çarmıklı Grup A.Ş. adı altında faaliyetlerini sürdürmeye karar vermiş ve günümüzde birçok farklı sektörde boy göstermekte olan dış ticaret, mümessillik, petrol ve petrol ürünleri, sanayi, savunma sanayi, enerji, yatırım, imalat, sınai, turizm ve finans gibi daha birçok farklı iş alanlarına yönelik sektörlere sahip olan şirketler grubu sayesinde Türkiye’nin en prestijli ve en kaliteli markaları arasında yer almaktadır. Türkiye pazarının yanı sıra Avrupa ve dünya pazarını da yakından takip eden Çarmıklı Holding, birçok farklı proje üzerinden yola çıkarak dünyanın birçok ülkesinde faaliyetlerde bulunmuş ve aynı zaman’da birçok Avrupa ülkesine ihracatlar düzenlemiştir. Çok sayıda çalışana sahip olan holding, ülke ekonomisine de oldukça destek veren kuruluşlardan biri olarak faaliyetlerine devam etmekte.

Çarmıklı Holding İletişim Bilgileri
Adres; Arjantin Cad. No:7 06700 Gaziosmanpaşa / ANKARA

Çarmıklı Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çarmıklı Holding’de kariyer yapabilirsiniz. Çarmıklı Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ