Çapa Hastanesi İş Başvurusu

1991 yılından beridir sağlık sektörü üzerine özel çözümler sunan Özel Çapa Hastanesi günümüze kadar Necip Asım Sokak No: 23 Çapa/İstanbul adresinde hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüş ve kaliteli bir işleyişle hastalarının tüm sağlık sorunlarına mutlak çözümler sunmuştur. Kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri ve kalite içerisinde insan sağlığını ön planda tutacak sağlık sorunlarına karşın duymuş olduğu hassasiyetten ötürü takdir edilmiştir. Estetik, Nöroloji, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi, Travmatoloji, Üroloji, Göz Hastalıkları, Dermatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahi, Diş Hekimliği, Anestezi ve Reanimasyon, Kardiyoloji, Çocuk Cerrahi, Rekonstrüktif Cerrahi, Plastik Cerrahi, Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi olmak üzere toplam’da 19 farklı branş üzerinden sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Hastane doktor kadrosunda 34’ü tam zamanlı uzman doktor, 3’ü part time uzman doktor ve 2 adet pratisyen hekim ile insanların sağlık sorunlarına 7 gün 24 saat çözüm sunmakta. Geçmişten günümüze sürekli bakım yapılan modern mimari binası ile 4.000 metrekare üzerine kurulan dev hastane toplam’da 58 yatak kapasitesine sahiptir. Bunlardan 10’u yoğun bakım ünitesi, 10’u cerrahi yoğun bakım ünitesi, 3’ü koroner yoğun bakım ünitesi, 17’si tek kişilik özel oda, 3’ü süit oda, 13’ü yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve 2’si gözlem yatağı odası olarak faaliyet göstermektedir. Lüks konforu ile bilinen Çapa Hastanesi hizmetlerini sağlık kanunları çerçevesinde devam ettirmektedir.

Çapa Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şehremini Mh. Necip Asım Sk. No.:23 Çapa – Fatih – İstanbul

Çapa Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çapa Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Çapa Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ