Çankırı MKEK İş Başvurusu

Devlet’e ait bir kuruluş olan MKE, merkezi genel müdürlüğü Ankara’da olmak üzere üretim fabrikası Çankırı’da bulunmaktadır. AQAP 2120 belgesi ile 1986 yılında kamu kurumu bünyesinde açılışı gerçekleşen Çankırı MKE toplam’da 50.355 açık 50.355 kapalı alan üzerine kurulu dev bir üretim alanına sahiptir. Günümüz Türk Silahlı Kuvvetlerinin birçok silah ve mühimmatının üretimlerini gerçekleştiren Çankırı MKE, kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde silahlı kuvvetlerimizin tüm gereksinimlerini fazlasıyla karşılamış ve ülke güvenliği üzerinde büyük bir rol üstlenmiştir. 1986 yılından bu yana üretimlerini günümüze kadar büyük bir başarı ile sürdüren kurum, devlet idari kadrosuna dahil olmak üzere hem polis hem de askeri düzeneğe uygun silah ve mühimmat malzemeler temin etmiştir.

Ülke güvenliği üzerine göstermiş olduğu faaliyetler üzerinde dünya çapında oldukça tanınmış azimli ve tecrübeli bir kadroya sahip olan Çankırı MKE Silah Fabrikası, her geçen gün yeni plan ve projeleri üzerine yoğunlaşarak daha sağlıklı ve daha verimli işleyiş gösteren malzemeler üzerine üretim sağlamıştır. Roketatar, uçaksavar, piyade destek topu, obüs beşiği, silindirler, roket parçaları, roket mermileri, bomba atar, modern çekili obüsler, silah aksamları, motorlu obüsler ve daha birçok farklı silah türüne ait mühimmat ve ana yedek parça üretimlerini başarılı bir şekilde günümüze kadar sürdürmeye devam eden bir işleyiş içerisindedir. Yaklaşık 400’den fazla kişinin istihdam gördüğü Çankırı MKE başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Çankırı MKEK İletişim Bilgileri
Adres; Yapraklı Yolu 4.km. 18060 ÇANKIRI

Çankırı MKEK Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çankırı MKEK firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çankırı MKEK insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ